GittiGidiyor Arızalı Cep Telefonu ve Çözümsüzlük

Recep A. |

GittiGidiyor'dan HTC cep telefonu aldım. Faturası ile birlikte ürün gelecek sandım. Ancak öyle olmadı. Gelen ürünün yanında fatura ve garanti belgesi yoktu. Ürün kargodan geldiğinde görünürde bir şeysi yoktu. ancak kullanmaya başlayınca bazen sim kartı tanımıyor. Sim kartı değiştirdik yeni sim kartı da tanımıyor. GittiGidiyor'a mail attım. Bize ürünü satan kişinin iki adet cep telefonunu verdiler ancak biri kullanım dışı diğeri görüşmeye kapalı. Tekrar mail attım hala dönmelerini bekliyorum. Ancak daha arayan yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  10:31

  Değerli kullanıcımız,

  Konu hakkında satıcıya ulaşılmış olup, satıcıdan bilgi beklenmektedir. İşlem hakkında sizden de Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Recep A.
  01 Mart
  09:13

  şubat ayı bu yıl 28 çekiyor. cep telefonumu kullanmak istiyor. telefonu geri alsınlar paramı da iade etsinler. yada yenisi ile değiştirsinler. ancak garanti belgesi ve faturası da olmasını isterim.

  Saygılarımla,

 • Recep A.
  01 Mart
  09:06

  sonuç olarak benim telefonum arızalı kullanamıyum.faturam yok garanti belgem yok

 • 28 Şubat
  13:32

  Değerli kullanıcımız,

  Konuyla ilgili olarak Destek Hattı'na ulaşmış olduğunuzu görmekteyiz. İşlem hakkında satıcı uyarılmış olup, satıcıdan 29.02.2014 tarihine kadar olumlu bir geri dönüş alamamanız durumunda Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.