GittiGidiyor Apple Macbook Şarj Adaptörü Sorunu Yaşıyorum.

Aynur İ. |

GittiĞidiyor apple macbook şarj adaptoru getirttim ama ürün görselden farklı çıktı iade için geri gönderdim iade sırasında faturanın alt-kopya nüshasını takip amaçlı kendimde bırakmıştım ki diğer tüm alışveriş sitelerinde bu böyledir bundan dolayı ürünü aldıkları halde parayı iade etmediler.benden ürünün kdv sini yatırmamım istediler onuda firmanın banka hesabına yatırdım gitti gidiyor kesinlikle olaya çözümleyici yaklaşmadı bakalım kdv sınide yatırdığım halde ücret iade edilecekmi defalarca satıcı firmayla ben görüşmek zorunda kaldım ben aradım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  16:15

  Değerli kullanıcımız,

  Satıcı ile irtibata geçilmiş ve iadenizin yapılması sağlanmıştır. İadeniz 2-4 gün içerisinde kartınıza yansıyacaktır. Bu süre içerisinde iadeniz kartınıza yansımaz ise, bankanızdan iadeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  GittiGidiyor.

 • Aynur İ.
  26 Ağustos
  01:01

  birdaha mı asla,,,,,gittigidiyordan alışveriş ne kalite nede paran güvende

 • Aynur İ.
  19 Ağustos
  11:02

  Ha bire bilgi verilmiştir diyorsunuz ne bilgisi ben ekstra birde kdv yatırıp almadığım ,üstelik görselinden farklı ürünün (bu da sanırım benim hatam değil.....)iade parasını almaya çalışıyorum.Ne yani KDV sini yatıp iade parayı almak ne kadar doğru bir uygulama(elinizde faturanın orijinali de var ) beklettiğiniz iade paraları için sitenizde firmalara yetkiniz,etkiniz yoksa güvenli alışveriş sitesi demeyin ben yasal olarakta hakkımı arayacağım

 • 18 Ağustos
  21:17

  Değerli kullanıcımız,

  Konu hakkında Destek Hattı'na gönderdiğiniz 82622 numaralı mesajınız üzerinden size bilgi verilmiştir. Satıcıya da ürün bedelini iade etmesi yönünde gerekli uyarı yapılmıştır. İşleminizi Destek Hattı üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.