GittiGidiyor Almadığım Ürünün Parasının Satıcıya Ödenmesi!

Ahmet A. |

Almaktan vazgeçtiğim ve bildirdiğim bunun sonucunda bana; İlettiğiniz bilgiye istinaden, "sc4991531" numaralı işleminize ait otomatik onay süresini durdurdum. Bilginiz ve onayınız olmadan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılmayacaktır. Lütfen endişe etmeyiniz. Konu hakkında satıcıya bir mesaj gönderdim ve satıcıdan ürünü teslim aldığında işlemi iptal etmesini talep ettim.

Bu aşamada satıcının gönderdiğim mesajı
kontrol etmesi adına sizden kısa bir süre beklemenizi rica ederim. Müşteri Hizmetleri F**** diye mesaj gelmesine rağmen 11:00:07 23/03/2015'de param satıcıya aktarılmıştır. Müşteri hizmetlerine kim varsa görüştüm sonuç alamadım. GittiGidiyor güvensiz ve samimiyetsiz olduğunu göstermiştir.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  07 Mayıs
  20:09

  Ahmet Bey merhaba,
  şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz 3186467 numaralı şikayetinizi inceledim, yaşadığınız olumsuz tecrübe için üzgünüm. Konu ile ilgili size bilgi vermek istiyorum.
  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarılar yapılmış ve satıcı hakkındaki şikayetiniz not edilmiştir. Sizi daha fazla bekletmemek adına ürün bedeline karşılık üyeliğinize 5,00 TL’lik hediye çeki tanımlamak isterim. Böylelikle hediye çekinizi kullanarak GittiGidiyor’dan alışveriş yapabilirsiniz. Bu durumu kabul ediyorsanız, bu e-posta üzerinden bilgi vermenizi rica ederim.

  Olay bu değil, gösterdiğiniz bu ilgiyi, bence sizi sürekli ikaz etmeme rağmen bana karşı duyarlılık olarak gösterip ilk alışverişimde güven kayıp edeceğinize kazanan siz olsaydınız

 • 19 Nisan
  18:01

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.