10 Aralık 2014

GittiGidiyor Alenen Mağdur Ediyor!

Reklam yapıp SMS ve e-posta ile % 5 indiriminiz var 3 gün için geçerli kullanın diyorsunuz. Alışveriş yapıyoruz. İndirim yansımıyor. Neymiş efendim indirim şeyini seçmek gerekiyormuş. İnsanlar neden seçmek zorunda olsun ki, indirim yapacağım diyorsan yapacaksın. İnsanların indirimi istememe gibi bir durumu olabilir mi?

Adil 479 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi26 Aralık 2014

  Değerli kullanıcımız, Bu şekilde düşündüğünüz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkındaki şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Kullanıcılarımızın görüşleri, aylık geri bildirim raporlarımızın bir parçası olarak değerlendirilmekte ve yönetim ekibimiz ile paylaşılmaktadır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Adil12 Aralık 2014

  Bu konudaki kurumsal yaklaşımınız verdiğiniz cevap mantık dışı Siz şunu söylemek istiyorsunuz, sizinle indirimli alışveriş yapmamış insanları indirim var diye sitemize çekeriz, bunların % 40 ı indirimi nasıl alacaklarını bilemez. bu % 40 cebimize kalır. Bunun açıklaması bu olabilir.

 • Adil12 Aralık 2014

  cevabınız mantık dışı,

 • Adil12 Aralık 2014

  O zaman bilgilendirmelerinizde şunu belirtin "size indirim seçme hakkı veriyoruz" :))

 • GittiGidiyor Temsilcisi12 Aralık 2014

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da kullanıcılarımıza verilen indirimlerin kullanılması zorunlu değildir. Kullanıcıların indirim kuponunu ilgili alışveriş için seçip seçmeme hakkı kendilerine aittir. Bu nedenle yapılan alışverişlerde indirim kuponu varsa; bu kuponu seçme hakkı alıcılara ait olup, seçim yapılmadığı durumlarda farklı bir düzenleme gerçekleştirilememektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön