GittiGidiyor Alenen Mağdur Ediyor!

Adil G. |

Reklam yapıp SMS ve e-posta ile % 5 indiriminiz var 3 gün için geçerli kullanın diyorsunuz. Alışveriş yapıyoruz. İndirim yansımıyor. Neymiş efendim indirim şeyini seçmek gerekiyormuş. İnsanlar neden seçmek zorunda olsun ki, indirim yapacağım diyorsan yapacaksın. İnsanların indirimi istememe gibi bir durumu olabilir mi?

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  17:04

  Değerli kullanıcımız,

  Bu şekilde düşündüğünüz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu hakkındaki şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Kullanıcılarımızın görüşleri, aylık geri bildirim raporlarımızın bir parçası olarak değerlendirilmekte ve yönetim ekibimiz ile paylaşılmaktadır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Adil G.
  12 Aralık
  22:43

  Bu konudaki kurumsal yaklaşımınız verdiğiniz cevap mantık dışı
  Siz şunu söylemek istiyorsunuz, sizinle indirimli alışveriş yapmamış insanları indirim var diye sitemize çekeriz, bunların % 40 ı indirimi nasıl alacaklarını bilemez. bu % 40 cebimize kalır. Bunun açıklaması bu olabilir.

 • Adil G.
  12 Aralık
  22:40

  cevabınız mantık dışı,

 • Adil G.
  12 Aralık
  22:39

  O zaman bilgilendirmelerinizde şunu belirtin "size indirim seçme hakkı veriyoruz" :))

 • 12 Aralık
  17:25

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor'da kullanıcılarımıza verilen indirimlerin kullanılması zorunlu değildir. Kullanıcıların indirim kuponunu ilgili alışveriş için seçip seçmeme hakkı kendilerine aittir. Bu nedenle yapılan alışverişlerde indirim kuponu varsa; bu kuponu seçme hakkı alıcılara ait olup, seçim yapılmadığı durumlarda farklı bir düzenleme gerçekleştirilememektedir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.