22 Ekim 2015

GittiGidiyor Aldığım Ürünü Göndermiyor.

14 Ekim günü evkiba (106789) adlı satıcıdan Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası PC 700 ve Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı Precision Clean aldım. Satıcı yedek başlıkları bana gönderdi ama diş fırçasını hala göndermedi. GittiGidiyor destek hattına bildirmeme rağmen onlardan da bir dönüş olmadı. Hatta bana satıcının telefon numarasını verdiler. Satıcı telefonuma da cevap vermedi. Mesajlarıma zaten hiç cevap yazmadı. Fakat yedek başlıklar için onay istemekten geri kalmadı. Fırça olmadan ne yapacağım bu başlıkları. GittiGidiyor gibi bir ticari kurumun bu kadar ilgisiz olabileceğini tahmin edemezdim.

Yusuf 181 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi24 Kasım 2015

  Kullanıcımıza, Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yusuf 27 Ekim 2015

  Lanet olsun böyle firmalara. Adamı alışverişten soğutur bunlar. 2 hafta bekledikten sonra ürünü almaktan vazgeçtim.

 • Yusuf 25 Ekim 2015

  3 gün geçti. Bizim fırçalardan hala haber yok. Nasıl bir belaya bulaştık aklım ermiyor))

 • GittiGidiyor Temsilcisi23 Ekim 2015

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön