GittiGidiyor Adres Değişimi Yapmadı!

Şükrü S. |

GittiGidiyor aracılığı ile LG G3 marka bir cep telefonu aldım. Adress kısmına gerekli yerleri girdim. Neyse 2 gün sonra adresime değiştirmek zorunda kaldım. GittiGidiyor'daki ürünü gönderen satıcıya 100'lerce mesaj atmama rağmen. Ürünün kargo adresini değiştirmelerini istedim belki 30 defa mesaj attım her defasında ürününüzün adres değişimi gerçekleştirmiştir demelerine rağmen ürünün adres değişimi gerçekleşmemiştir. GittiGidiyor müşteri temsilcilerine bir çok defa mesaj atmama rağmen hiçbir yetkili iletişime geçmemiştir. Burada mağdur olan benim ama hiç kimse nedense umursamıyor.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  11:37

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle geciken geri dönüşümüz için özür dileriz.

  Yapılan incelemede SC6612283 numaralı işleminizin 11.05.2015 tarihinde iptal edildiği ve ürün bedelinin kartınıza iade edildiği görülmektedir. Herhangi bir sorun yaşıyorsanız, http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Şükrü S.
  11 Mayıs
  11:45

  GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri yazdıklarıma 10 saat sonra cevap veriyor. Bu firma hakkında ne yapılsa doğrudur. Aldığım ama elime geçmeyen ürünün iptalini bile 9 gündür yapmadılar. Düşünün artık herkes uyansın