GittiGidiyor 6 Ay Geçti Hala Para İadesi Yapılmadı!

Orhun Ç. |

08/12/2012 tarihinde ürün sipariş ettim. Aynı günde satıcı satışın iptalini gerçekleştirdi. Şu anda haziran ayındayız bu ürünü 6 taksit olarak almıştım. Ürünün toplam bedeli 49.90TL'dir. Geçen bu süreçte sadece 1 ay tarafıma para ödemesi yapılmıştır. Yani sadece 8.32 TL tarafıma ödendi kalan tutar ise hala ödenmeyi bekliyor.

Anlamıyorum paramı aldınız bir güzelde değerlendiriyorsunuz. Bu yapılan hangi sözleşmeye uyan bir işlemdir. Derhal gasp ettiğiniz paramın tarafıma bir an önce iadesini istiyorum. Alışveriş yaparken alıcı siparişi iptal etmese diye dua eder hale geldik.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhun Ç.
  08 Haziran
  10:26

  Bu güne kadar gerek kendi sitelerinden ve bu site aracılığıyla ulaştım ama hepsi sonuçsuz kaldı. Siteden taksitli bir ürün aldığımızda eğer satıcı yada tarafımızdan iptal işlemi söz konusu olur ise Gittigidiyor yönetimi para iadesi yapıldı diyerek bizi banka köşelerine gönderiyor bu konuda kendi yazdıkları sözleşmeye karşı geldiklerini tüketicilerin parasını yanlış bir şekilde yönlendirdiklerini ve bu şikayetimde olduğu gibi tarafıma paranın ödenmesini rica ederim.

 • Orhun Ç.
  07 Haziran
  17:05

  Ne demek madem tutar iletildi niye bana iletmiyorsunuz ben bankalarla uğraşmak zorunda mıyım sürekli aynı şeyi yapıyorsunuz. Madem banka ile aranızda sorun var o zaman o sorunu ben değil siz çözeceksiniz. Benim sözleşmem sizin firmanızla olduğu için banka uydurmasını kabul dahi etmiyorum.

 • 07 Haziran
  16:47

  Değerli kullanıcımız,

  68668179 numaralı ürünün iadesi 08.12.2012 16:20 tarihinde gerçeleşmiştir.

  Taksitli işlemlerin iadelerinde, tutarın tamamı GittiGidiyor tarafından kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.