09 Mayıs 2013

GittiGidiyor 3 Gündür Konu İle İlgili Hiçbir Bilgilendirme Yok!

Ürünü 05. 05. 2013 tarihinde aldım, ürünü hediye amaçlı düşündüğümden bana ulaşması çok önemliydi. Satıcıya ulaştığımda 06. 05. 2013 tarihinde 7sini kastederek yarın göndereceğiz 07. 05. 2013 tarihinde aradığımda yarın dedi 08. 05. 2013 bilmem ne firmamızın bize ürünü geç göndermesinden dolayı yarın kargoya vereceğiz dediler ayın 9unda kargoya verilecek olan ürünün siparişini ve ödemesini 5inde yaptım ben onuda geçtim ürün bize bilmem ne firmamızdan geç gelecek diye bir bilgilendirme bile yapılmadı. 08. 05. 2013 tarihinde ulaştığımda birde ürünler hazır kargo firması bekleniyor dendi geç kalan kargocu olmaz ürün satan olur. Gittigidiyor. com adresine ulaşmak imkansızmış bunu öğrendim.

Dorukhan 110 Okunma

Cevaplar

 • Dorukhan14 Ocak 2014

  gerekli uyarının yapıldığını gördüm teşekkür ederim satıcı yine garip şekilde cevap vermiş ama artık iade işlemine bakıyorum. Müşteri temsilciniz ile hala görüşme yapmak isterim iyi çalışmalar.

 • GittiGidiyor Temsilcisi14 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, İşlemin en kısa sürede sonlandırılması için satıcıya gerekli uyarılar yapılmıştır. İade Merkezi üzerinden ilgili yazışmayı kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Dorukhan13 Ocak 2014

  ne sizin sitenize nede e-ticarete bir güvenim kaldı. Ama sizden daha duyarlı çalışan e-ticaret siteleri olduğu kesin.

 • Dorukhan09 Mayıs 2013

  bide rahat rahat 10'una kadar teslim edilecek deniliyor. Gerçekten şaka gibisiniz. Siz şunu anlamıyor yada anlamak istemiyorsunuz. 05.05.2013te siparişi verilen ürünün geç geleceğini ne zaman öğrendim önemli olan o. Bana bu 3 gün sonra benim sorularım üstüne söylendi. Yeterince açık olmuyor sanırım 3 güne kargoya verilmeliydi he verildi ama nasıl verildiğini sisteminize girip satıcı ile alıcı arasında ne KONUŞMA oldu da kargoya gece bilmem kaçta verildi ki hala ben bir takip numarası alamadım. Satıcıya güvenmesem gittigidyor var hadi alayım dedim pişmanım ne alışveriş keyfi kaldı ne hediyenin anlamı müşteri hizmetilerinize ya mail ya da sikayetvar.com'dan ulaşabiliyoruz gittigidiyor demiyor biz bu üyemizi bir arayalım bir dinleyelim diye. Böylecede üyelerine verdiği güveni, ilgiyi ve alakayı anladık okuyan herkesede tek tavsiyem gittigidiyor.com'a güvenmektense mahallenizde bulunan bakkala bile daha çok güvenebilirsiniz.

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, ürün kargo bilgilerinin satıcı tarafından 08.05.2013 tarihinde sisteme tanımladığı izlenmektedir. Ürün elinize ulaşmadan önce satıcıya para aktarımı gerçekleşmemesi için otomatik onay işlemi durdurulmuştur. Bilginiz ve onayınız dışında satıcıya para transferi yapılmayacaktır. Lütfen bu konuda endişelenmeyiniz. 10.05.2013 tarihine kadar kargonun tarafınıza ulaşmaması ve/veya satıcının tarafınıza bilgi vermemesi durumunda Destek Hattı'na ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön