24 Mayıs 2013

GittiGidiyor 1 Hafta Ürün Bekledim!

Gittigidiyor. com dan e****et nickli satıcıdan aldığım ürün 1 hafta boyunca gönderilmedi. Tabii ki mesele bu değil. Bu 1 hafta boyunca attığım mesajlara satıcı cevap verme tenezzülünde dahi bulunmadı.

Bu satıcı hakkında bildirmek istediğim olumsuz görüşlerim ise gittigidiyor yönetimi tarafından engellenmekte. Çünkü satıcının profilinde yüzde 95 ten fazla olumlu oy olduğu için ona 1 hafta daha süre tanıyacaklarmış. Bu resmen ilgisiz, umursamaz satıcıyı korumak, bu satıcı hakkında başkalarının bilgi edinmesini engellemektir. Bundan sonra gittigidiyor dan alışveriş yapmayacağım.

Hasan 83 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 12 Temmuz 2013

    gittigidiyor.com u kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımız, İlgili ürün satıcısına, şikayetiniz doğrultusunda bir uyarı mesajı gönderilmiş ve satıcının ürünleri kargolamaması üzerine ürünler iptal edilerek bedelleri kartınıza iade edillmiştir. Puan-yorum sistemimiz hakkında size bilgi vermek istiyoruz; Yaptığımız araştırmalarda, satıcıların olumsuz puan almalarının ardından alıcılara yardımcı olmak istemediği ve profil yüzdelerinin düşmesi nedeniyle satış motivasyonlarının kırıldığı tespit edilmiş, bu nedenle, verilecek puanlama sisteme yansıtılmadan önce satıcının bilgilendirilebileceği telafi süreci sistemi uygulamaya alınmıştır. Bu uygulama sayesinde satıcılar olumsuz puanlama almamak adına alıcıların yaşadığı sorunlara daha hızlı yanıt vermekte ve yardımcı olmaktadır. Bu hak 100'ün üzerinde işlem sayısına sahip ve profil yüzdesi %95'in üzerinde olan satıcılara tanınmaktadır. Ancak kriteri sağlayan tüm kullanıcılara tanınan bu hakkın alışveriş yapmış olduğunuz satıcılara tanınmaması GittiGidiyor'un çalışma sistemini ve işlemler için oluşturulan kuralların güvenilirliğini olumsuz yönde etkileyecektir. Bu nedenle bu süreci bekleyerek puan ve yorum hakkınızı kullanmanızı rica ediyoruz. Ayrıca, telafi süreci sonunda puan ve yorum hakkınızı talep ettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Satıcı, kendisine tanınan telafi süreçlerini verimli kullanmadığı takdirde, profil yüzdesi %95'in altına düşecek, dolayısıyla kendisine tekrar telafi süreci hakkı doğmayacaktır. Nötr yorumlar telafi sürecinden geçtiğimiz aylarda çıkartılmıştır. Dilerseniz Nötr yorum hakkınızı beklemeden kullanabilir ya da 7 günlük süre sonucunda olumsuz puan ve yorum hakkınızı kullabilirsiniz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Hasan 24 Mayıs 2013

    gittigidiyor. com da ebuyticaret nicki ile satış yapan kişi almış olduğum ürünü 1 hafta boyunca yollamadı. Yollamamasından ziyade asıl sorun attığım mesajlara cevap verme tenezzülünde dahi bulunmamasıdır. Bu satıcıdan kesinlikle alışveriş yapmayınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön