GittiGidiyor 1 Aydır Para İadem Gerçekleşmiyor.

Seda A. |

11.07.2015 tarihinde Bebefix.com isimli satıcıdan bebek arabası elimize ulaşmıştır. Ürün satıcının bahsettiği gibi gelmediği için 14.07.2015 tarihinde ürünü iade gönderdik. 16.07.2015 tarihinde satıcı ürünü iade olarak teslim almıştır.

3 gün içinde ürün bedeli iade edilecektir dedi. o günden sonra satıcıya hiçbir şekilde ulaşamadım. GittiGidiyor müşteri hizmetlerine yazdım. 1 aydır onlarda bende satıcıya ulaşmaya çalışıyoruz. Bana her gün yok ilk iş günü para iadeniz gerçekleştirilecek yok satıcıyla görüştüm size geri dönüş yapılacaktır deyip resmen dalga geçiyorlar. 1 aydır GittiGidiyor gibi bir site para iademi gerçekleştiremediği gibi sorunuma çözüm bulamıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda A.
  19 Ağustos
  01:17

  Ben bana ulaşıp bilgi vermediğinizi ya da fiş de yazılana cevap vermediğinizi söylemiyorum. Anca tamam efendim satıcıya ulaştık 3 gün içinde iade edilecek diyorsunuz, 1 ay oldu paramı hala iade alamadım. Sorunuma çözüm bulmuyorsunuz. Boş boş oyalıyorsunuz. Bana bilgi değil icrahat lazım. Sadece ya ürünümü geri gönderin, ya da paramı iade edin!

 • 18 Ağustos
  09:07

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.