Girişim Varlık Tehdit Ve Korkutma Taktikleri Uygulama!

Nizamettin T. |

Akbank'tan 2006 yılında 500 tl limitli kredi kartı kullanımından icralık oldum. Elden ödeme ile kapandı sonra gecikme faizi çıkartılarak bu firmaya cüz'i bir rakamla verilmiş. Ellerinde ne gibi bilgilerim var bilmiyorum.

Bunlar telefonla bağlantı kurdular şu kadar borcunuz var ödeyin. Borcumun olmadığını söylememe rağmen telefondaki kadın kendini kaybetmiş sokak ağzı ile tehdit ve korkutmaya çalıştı. Telefonuma gelen sms aynen 11 bin küsurlu borcumu kampanya adı altında sadece Bin lira gibi rakamla kapatacaklarını yazıyordu. Aradan yine 3. ve ya 4 yıl gibi zaman geçiyor bu sefer yine aynı firmadan müfettiş olduğunu beyan eden kişi ikametgah mah. gelerek para istedi...

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  14:14

  Merhaba,
  E mailiniz ilgili birime aktarılmıştır.
  Bilgilerinize..

  info@girisimvarlik.com.tr

 • 17 Ekim
  10:42

  Merhaba,

  Şikayetinizin hangi dosya ile ilgili olduğunu tespit edebilmemiz için ayrıntılı bilgiye ihtiyacımız bulunmaktadır.İrtibat bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi iletmeniz durumunda e mailiniz ile ilgili en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

 • Nizamettin T.
  16 Ekim
  13:07

  Kimlik bilgilerin ve telefon numaram sizde olmasa caniniz sıkıldik ca beni rahatsız etmezsiniz.size borcum yok beni rahat birakin benden size kuruş cikmaz ben kendime zor bakiyom ayrıca taşinir taşinmaz mallariniz satişa cikacak diye SMS attiniz ne varsa üzerimde sizin olsun.

 • 16 Ekim
  09:10

  Merhaba,
  İrtibat bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi aşağıdaki adresimize iletirseniz şikayetiniz ile ilgili en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.