17 Eylül 2013

Girişim Varlık KKB Güncelleme Talebi!

2009 da Citibank tarafından tarafıma açılan dosyayı firmanızın devir almasından sonra ödemeyi 2013 Mart ayında gerçekleştirdim. Fakat hala KKB de bu borç görülmekte defalarda firmanızı bu konu ile aradıysam da herhangi bir sonuç alamadım. Ticaret ile uğraşan birisi olarak bu durum beni fazlasıyla zora sokmakta.

Tahsilat yaparken gösterilen ilgili bu tür durumlar karşısında göstermemeniz firmanızın ne kadar kurumsallaşa bildiğinin de bir göstergesi olsa gerek. Konu ile ilgili umarım bu defa yardımcı olabilirsiniz.

Gürol 1.430 Okunma

Cevaplar

 • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi25 Eylül 2013

  Merhaba, KKB güncellenmesi durumu firmanın yapacağı bir çalışma olmayıp bankanın takibinde olan bir süreçtir. Konu ile ilgili tüm bildirimler, hatırlatmalar tekrar sağlanmış olup, tarafınıza da iki ayrı görüşme ile durum iletilmiştir. [email protected] GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ

 • Gürol20 Eylül 2013

  Aynı gün içerisinde geri dönüş yapıldı fakat arayan Yönetici bayanın konuşma tarzı yaklaşımı hiç hoş değildi bir çözüm üretmek için ters konuşmaktan ziyade sakince süreci anlatablirdi.

 • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi17 Eylül 2013

  Merhaba, Yetkili kişiyle görüşme yapmanız sağlanmış olup sorun giderilmiştir. [email protected] GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ

 • Gürol17 Eylül 2013

  13.09.2013 tarihinde bu maili tarafınıza attım fakat hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı....

 • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi17 Eylül 2013

  Merhaba, İrtibat bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi aşağıdaki adresimize iletirseniz şikayetiniz ile ilgili en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. [email protected] GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön