24 Mayıs 2013

Girişim Varlık Borçsuz Olduğuma Dair Yazı Gönderilmiyor!

Yanlış hatırlamıyorsam 2007 yılında Hsbc Bankasından almış olduğum Kredi kartı borcuma istinaden devredilen durumu ile ilgili önce 980 TL sonrasındada 200 TL alelacele ödedim.Halen borçsuz olduğuma yönelik kağıt gelmemekle birlikte telefonuma Odix adı verilen sistemle cevap verilmemektedir. Girişim Varlık para alımı konusunda 20 veya 30 Tl ödeyebileceğimi de belirtmiştir. Evet Bu neyin parasıysa onu da ödeyebilirim. Şayet neden halen gönderilmiyor borçsuz olduğuma dair kağıt?

Neden sistem benden kaçıyor? Bugün yarın sonra değil şu hafta kesin şeklinde belirtiyorum aranmak istiyorum. Aksi suretle avukatım M*** A*** dahilinde işlem yapmayı düşünüyorum.Cevap istiyorum.

Tolga 913 Okunma

Cevaplar

  • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Tolga Bey merhaba, 27.05.2013 tarihinde dosya yetkiliniz tarafından, icra süreçleri ve dosyanızın ne aşamada olduğu hususunda şahsınıza gerekli bilgilendirme yapılmış bulunup, borcu sonlandırılan dosyaların, işlem sonuçlanıncaya kadar dosya yetkilisi tarafından takip edildiğini bilmenizi isteriz. Bu süreçte aklınızdaki soruları gidermek adına yardımcı olabileceğimiz başka bir husus olur ise dosya yetkiliniz ile irtibata geçebilir ya da 0212 831 2400 numaralı santral hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Tolga24 Mayıs 2013

    Nedendir anlamadığım şekilde para almaya gelince ısrarcı olan Girişim Varlık borcumu ödememe rağmen üstelik az önce şikayet yazmama rağmen halen cevap vermemktedir.Borçsuz olduğuma dair kağıdı istiyorum Tolga Gerger

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön