Giovane Gentile Solan Renk Veren Ürün

Yelda Yelda11 Eylül 2019 12:02

27.06.2019 tarihinde Kocaeli Symbol AVM Giovane Gentile mağazasından oğlum 2 adet t-shirt aldı ve satıcının tembihi olan 30 derecenin üzerinde sakın yıkamayın ve kurutma makinesinde kurutmayın oldu.

Bende doğal olarak talimat verildiği gibi yıkayıp askıda kuruttum ama ondan öncesi tişörtler renkli olduğu için ikisini aynı anda yıkadım biri kavuniçi diğeri krem üzerine açık kahve minik desenli idi. Yıkamadan çıktığında baktım ki kavuniçi komple diğer tişörtü boyamış garip pembemsi bir hal almış.

Beynim döndü direkt etikete baktım yıkama talimatında böyle bir uyarı var mı diye yok zaten satıcının önerdiği şekilde yıkadım. Oğlum mağazaya götürdüğünde bekar mısınız yalnız mı yaşıyorsunuz diye sormuşlar ki oğlumun tüm öteberisini ben yıkarım titiz olduğu için. Ve ben 58 yaşındayım ne ne ile yıkanır gayet iyi bilirim. Ürün incelenmeye gitti geldi her zamanki gibi haksız olan biz tüketici olduk. Yıkama hatası dendi işin içinden çıkıldı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Yelda 19 Eylül 2019 09:19

Giovene gentel Geçen tişörtle yazdığım şikayete cevap verme ihtiyacı bile duyulmadı firma tarafından o kadar çok şikayet var ki demek ki gerçekten kalite düşmüş ve sattığımız kardır deyip ticaretlerine devam ediyorlar. Müşteri memnuniyeti önemli değil onlar için helal olmasın verdiğimiz paralar

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler