13 Mayıs 2013 #1794479

Gimsa Oyuncak Ayı Yırtıldı!

23.04.2013 günü 036 numaralı fiş ile 363,02 t l alışveriş içerisinde almış olduğum 39,50 t l tutarındaki oyuncak bez elyaf ve benzeri dolgulu oyuncak ayı ertesi günü surat kısmı ve bacak kısmı kendiliğinden yırtıldı. 27.04,2013 günü değişim yada iade etmek için gittiğimde muhatap bulamadım.


Tezgahtarlardan birisi yetkili benim bunların iade yada değişimi diye bir husus yok kusura bakmayın yardımcı olamıyoruz, diye bizi mağdur ettiler.şimdi bu oyuncak, dolgulu ayıcık bezden yapılma bir oyuncak bunun bezi zannımca vede kuvvetle muhtemel güve yeniği olmuş, ben nereden bilebilirim bunu ancak satıcı bilir.oda art niyet le bana uyarıda bulunmadı. Şikayetçiyim.

Ali 456 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Aralık 2013

    sizin siteniz bu gimsa karşısında neden çaresiz yada hareketsiz. hiç ses getiremediniz.

  • Ali28 Haziran 2013

    gıda ürünlerini tercih ediyorum ama oyuncak türünde ve veya sorun oluştuğunda yetkisi ve bilgisi olmayan sadece sahibinin sesi görevini yürüten gençleri öne sürüp, bu konuda yapabileceğimiz birşey bulumamakta dedirtiyorlar. Bir büyük mağazada sorumlu müdür yada bilgili birisi en azından karşısındaki müşteriyi bilgisi ile tatmin edecek birisi bulunmazmı pes doğrusu. Belediyeler ne işe yarar bunları hiç kontrol etmezlermi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön