03 Şubat 2014 #2268858

Gimsa Müşteri İle İlgilenmiyor

Markette ne müşteriye ilgi var ne bir yönetim ne bir müdür! Sorun yaşadığımız zaman karşımızda yetkili diye ya kasa görevlisini yada danışmada görevli biri ile muhatap ediliyoruz. Ben hayatım boyunca böyle birşey görmedim birde Gimsa marketleri olarak radyo tv sahip bu insan sahibi koymuş yiğenini müdür olarak adam odasından dışarı çıkıpta markette müşterilerle ilgilendiği yok.


Ne olursunuz her nasıl bu şikayetler değerlendiriliyor ise buna gereken yapılsın. Gerekli araştırmalar yapıldığında Sincan halkı ile herşey ortaya çıkar zaten en önemliside kandırmaca sistemleri var araştırılsın lütfen. Gimsa'dan şikayetçiyim.

Hakan 925 Okunma

Cevaplar

  • Hakan07 Şubat 2014

    öncelikle şikayetvar sitesi olarak sizden ricam bu tür sorumsuz marketlerin denetimini yaptırmanız için yardımcı olmanızı rica ediyorum çünkü o kadar sorumsuz ve umursamaz bi yöntemleri ve personelleri varki açıkçası bütün personel market sahibine sanki hipnotiz edilmiş gibi yetkili istersin karşına kasa görevlisi benim der yada danışmada biri benim der nasıl bi sorumsuzluk terbiyesizlikse artık koskoca market lütfen bu konuda iyice araştırma yapılmasını rica ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön