15 Ağustos
#12426244

Etlik Gima Market Çalışanların Hezeyanları

Etlik Gima marketin kasiyerlerinin müşterilerine olan kaba ve lakayıt tutumunun bir an önce düzeltilmesi için gerekenin yapılması gerekiyor. Fiyat ile ilgili bir soru sorulduğunda müşterileri tersler ve laubali şekilde cevaplar veriyorlar.


Bir ürünün fiyatı reyonda yer almadığı için fiyatını öğrenmek istedim. Kasiyer okuttuktan sonra herkesin içinde "ürünlerin fiyatı reyonlarda var" şeklinde azarlar ve laubali bir tonda yanıtladı.


Ben de kendisine fiyatın yer almadığını belirtince yine laubali bir üslupla "o zaman söyleyelim arkadaşlara da baksınlar" gibi bir yanıt aldım. Yine bugün indirim ile ilgili bilgi almak için soru sorduğumda kendi içinde muhabbet eden kasiyerlerinizin tepkisini gördüm. Pes artık!

Seda Seda 495 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seda12 Ağustos

    Etlik Gima marketin çalışanları yüzük muhabbeti yaparken müşterileri soru sorunca tersleyip bir de üzerine kendini beğenmiş yanıtlayan bir yer olmuş. Kendini beğenmişlik çekmek için gelmiyoruz biz oraya. İşinizden ya da durumuzdan memnun değilseniz çalışmazsınız olur biter. Kimse kimseyi işinde zorla tutmuyor zaten

Ziyaretçi Yorumları