Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Gulf Sigorta İz Teknoloji Ve Vatan Bilgisayar

Ahmet
22 Nisan 12:47
1.256

18.04.2024 tarihinde Tekirdağ Çorlu'daki Vatan Bilgisayar'dan Axsen marka/model LED TV'yi +3 yıl garantisi ile satın aldım. Yakın zamanda cihazda ses olmasına rağmen ekran görüntüsü yok. Vatan Bilgisayar'ı arayarak durumu bildirdim; ancak, sadece sigorta şirketinin iletişim bilgilerini vererek başka bir yardımda bulunmadılar. Sigorta şirketi olan Gulf Sigorta ile iletişime geçtiğimde, kayıt oluşturuldu ve 2 iş günü içinde servisin kontrol için geleceği belirtildi. Ancak, belirtilen süre içinde kimse gelmedi. Bunun üzerine tekrar sigorta şirketi ile iletişime geçtim ve servis şirketi, şikayetimi ilettikten sonra 'yarın servis ekibi kontrole gelecek' diyerek beni aradı. 19.04.2024 Cuma günü servisin gelmesini bekledim fakat kimse gelmedi. Servisi aradığımda ise telefonlara cevap veren olmadı. Daha sonra numaraya mesaj bıraktım ve Cumartesi günü gelecekleri bilgisini aldım. Ne yazık ki, sürekli olarak oyalanıyorum ve ne mesajlarıma ne de telefonlarıma yanıt alabiliyorum. Axsen çağrı merkezine de durumu ilettim ve ilgileneceklerini söylediler. Ancak Vatan Bilgisayar ve anlaşmalı oldukları Gulf Sigorta'dan çözüm üretilmedi. İz Teknoloji Servisi adlı firma çalışanlarının profesyonellik eksikliği ve nezaketsizlikleri yaşadığım sorunları daha da artırmakta. Telefonla ulaşmaya çalıştığımda ise 'ulaşamıyoruz' denilerek telefon kapatılıyor. Servis şirketine 1 haftadır ulaşamıyorum. Herkes kendi işini yapmış gibi görünse de, biz tüketicilerin hatası bu kurumlara güvenmek olmuş. Konuyu avukatıma devrettim ve hukuki yollara başvuracağım. Tüm konuşmalar ve ses kayıtları elimde bulunmakta ve yaşadığım mağduriyeti tüm platformlarda dile getireceğim.

Gulf Sigorta İz Teknoloji Ve Vatan Bilgisayar
profile profile
2 Destek
22 Nisan 13:04 (Şikayetten 17 dakika sonra)
Ahmet
22 Nisan 14:18

İz teknoloji ile birlikte çalışıyorsunuz yanız iz teknoloji kadar müşterilerni mağdur eden bir firma hiç görmedim kendi servisçilerine dahi ulaşamıyorlar sürekli ulaşamıyoruz deyip başlarından def ediyorlar geri dünüşte yapmıyorlar sizin sigortayı da iz teknolojiyide dava edeceğim avukatım ilgileniyor tüketiöi haklarınada şikayette bulunacağım

24 Nisan 11:59

Değerli Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza konu hakkında geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, GULF SİGORTA A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Gig Sigorta Dyson V12 Şarj Almama

Ahmet
18 Temmuz 14:40
58
Gig Sigorta Dyson V12 Şarj Almama

Gig Sigorta Mağduriyet Alınan Ürün

Tolga
02 Temmuz 17:29
184
Gig Sigorta Mağduriyet Alınan Ürün
1

Gulf Sigorta Sigorta Sürecinde Yaşanan Sorunlar Ve Çözüm Eksikliği

Coşkun
25 Haziran 18:40
640
Gulf Sigorta Sigorta Sürecinde Yaşanan Sorunlar Ve Çözüm Eksikliği

Sigortam.net İn Hediye Paketleri İle Beni Mağdur Etmesi.

Büşra
25 Haziran 18:16
337

Gulf Sigorta Yanlış Ürün Teslimi

Meryem
17 Mayıs 15:18
546
Benzer Şikayet Yaz