27 Ağustos 2013 #1977239

Gezisitesi.com Ücret İademi Yapmadılar!

Gezisitesi.com'dan daha önce 2 defa alışveriş yapmıştım. Güvendiğim bir tatil sitesiydi fakat son yaptığım tatil rezervasyonumu otelde yer olmadığını söyleyerek iptal ettiler. Teknik bir hata varmış, ben satın alırken müsait gözüken otel aslında o günlerde doluymuş. Neyse, anlayışla karşıladım ve ödediğim ücretin iadesini talep ettim.


Kendi hazırladıkları satın alma sözleşmesine göre 10 gün içinde alışveriş bedelinin iade edilmesi gerekiyor fakat iptalin üzerinden 1 aydan fazla geçmesine rağmen ücret iadesi yapılmadı. 2 defa telefonla ve 3 defa yazılı olarak başvuruda bulundum, sonuç alamadım. Kendi hazırladığı sözleşme şartlarına bile uymayan Gezisitesi.com'u ciddiyetsizliğinden dolayı kınıyorum.

Mehmet 159 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Eylül 2013

    Tursab'a ve Bankaya şikayetin nasıl yapılacağı konusunda bilgi isteyen veya dilekçe örneği isteyenler mesaj atarsa yardımcı olabilirim.

  • Gezisitesi.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Tam tutar para iadesi, Mesafeli Hizmet Satış Sözleşmesi'nin Cayma Hakkı maddesince belirtilen süre içerisinde işleme alınmıştır. İptal talebi bankaya iletilmiş ve tam tutar para iadesi müşterimizin kartına gerçekleştirilmiştir. Kredi kartı ile satın alımlarda para iadeleri bankaya bağlı olarak 3 ila 4 iş günü içerisinde, aynı satın alım şartlarına tabi olarak hesaba geçmektedir. İade süreci, banka ile yaşanan devir işlemleri nedeniyle normal sürenin üzerine çıkmış olup, müşterimizden gecikme için özür dilenmiş, tam tutar para iadesi gerçekleştiğinde de kendilerine yazılı olarak bilgilendirmede bulunulmuştur. Saygılarımızla; Gezisitesi.com

  • Mehmet11 Eylül 2013

    Bankamın kredi kartları merkezine yaptığım şikayet olumlu sonuçlandı ve bankam parayı kredi kartıma iade etti. Benzer durumdan şikayetçi olan kişilerin bilgisine. İyi ki banka var, yoksa Gezisitesi.com'la uğraşmak düşman başına.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön