11 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1894364

Gezisitesi.com İptal Ettiğim İşlemin İadesini Yapmıyor!

13 haziran 2013 tarihinde 41002463 ve 41002464 numaralı rezervasyonlarımı erken rezervasyon sigortasını kullanarak iptal etmek istediğimi telefon ile ve mail ile GeziSitesi.com'a bildirmiştim.


20 Haziran tarihinde isteğimin muhasebeye iletildiği bilgisini zor zahmet aldım. Ancak bu bilginin üzerinden neredeyse 20 gün geçmesine rağmen henüz iptal işlemi gerçekleştirilmemiş ve kredi kartlarıma iade yapılmamıştır.


Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde taşınmadan dolayı gecikme olduğunu söylüyor. Resmen oyalandığımı düşünüyorum.

Berna Berna 111 Okunma

Cevaplar

  • Gezisitesi.com Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Tam tutar para iadesi, Mesafeli Hizmet Satış Sözleşmesi'nin Cayma Hakkı maddesince belirtilen süre içerisinde işleme alınmıştır. İptal talebi bankaya iletilmiş ve tam tutar para iadesi müşterimizin kartına gerçekleştirilmiştir. Kredi kartı ile satın alımlarda para iadeleri bankaya bağlı olarak 3 ila 4 iş günü içerisinde, aynı satın alım şartlarına tabi olarak hesaba geçmektedir. İade süreci, banka ile yaşanan devir işlemleri nedeniyle normal sürenin üzerine çıkmış olup, müşterimizden gecikme için özür dilenmiş, tam tutar para iadesi gerçekleştiğinde de kendilerine yazılı olarak bilgilendirmede bulunulmuştur. Saygılarımızla; Gezisitesi.com

Ziyaretçi Yorumları