31 Ağustos 2013

Gezisitesi.com İptal Ettikleri Rezervasyonun Para İadesini Yapmıyor!

Bayram tatili için otel rezervasyonu yaptığım Gezisitesi.com otele giriş tarihine 1 gün kala otel dolu olduğu için rezervasyonu iptal etti. 06.08.2013 tarihinde iptal ettikleri rezervasyonun para iadesini bugün 30.08.2013 tarihi itibariyle hala ödemediler.

Dün arayıp bilgi istedim muhasebesel bir sorun varmış beni aciller listesine eklemiş. Oysa önceki şikayetimde 14.08.2013 tarihinde cevap verdiklerinde 7 ila 10 gün içinde yatacağını yazmışlardı.

Böyle sorumsuz, ilgisiz bir tur şirketi olamaz. Biz iade işlemi nasıl yapılıyor bilmiyor muyuz bir fatura ve slip ve bir dilekçeyi yanyana getiremeyen bir muhasebeye mi sahipsiniz. Param 02.09.2013 tarihinde hesabıma geçmediği takdirde tarafınıza dava açacağım.

Özge 159 Okunma

Cevaplar

 • Özge 06 Eylül 2013

  Hakkınızı arayın 04.09.2013te yazdığım yazı günü iademi yaptılar bugün kartıma geri yattı [email protected] bu adrese konu hakkında yazı yazdım 5 dk içinde gezi sitesine bilgi maili ile cevap geldi ve param bugün yattı.Sizde yapın parnızı geri alın.

 • Gezisitesi.com Temsilcisi04 Eylül 2013

  Tam tutar para iadesi, Mesafeli Hizmet Satış Sözleşmesi'nin Cayma Hakkı maddesince belirtilen süre içerisinde işleme alınmıştır. İptal talebi bankaya iletilmiş ve tam tutar para iadesi müşterimizin kartına gerçekleştirilmiştir. Kredi kartı ile satın alımlarda para iadeleri bankaya bağlı olarak 3 ila 4 iş günü içerisinde, aynı satın alım şartlarına tabi olarak hesaba geçmektedir. İade süreci, banka ile yaşanan devir işlemleri nedeniyle normal sürenin üzerine çıkmış olup, müşterimizden gecikme için özür dilenmiş, tam tutar para iadesi gerçekleştiğinde de kendilerine yazılı olarak bilgilendirmede bulunulmuştur. Saygılarımızla; Gezisitesi.com

 • Özge 03 Eylül 2013

  Kendileri otel rezervasyonumuzu iptal ettiler.Ve aradan 1 ay geçmesine rağmen para iademizi yapmadılar bu yüzden bütün yasal haklarımı kullanacağım bu sorumsuzluklarını yanlarına bırakmayacağım.Tatile gidip dinlenelim dedik gidemediğimiz tatilin parasını ödedik ve geri alamadık almak için uğraşıyoruz ve daha çok yorulduk.Böyle sorumsuz ilgisiz bir şirket aracılığıyla otel rezervasyonu yaptığımız için çok pişmanım para iademi alıp bir daha adlarını duymak istemiyorum. Sizde bunu yanlarına bırakmayın ağlamayan bebeğe meme vermezler hesabı.Susmayın,hakkınızı arayın.Her yoldan şikayet edin blog açın,facebooka yazın ve savcılığa gidin.Biz mağdur olduk başkaları olmasın.

 • Özge 02 Eylül 2013

  Bu tur şirketini seçtik.Otele giriş yapmamıza bir gün kala arayıp otel rezervasyonunuzu iptal ettik özür dileriz diyorlar.Hepsi bu peki ya ne olması gerekirdi.Kuru bir özür yerine sorumlu firma olarak aramaları otel rezervasyonunu iptal ettik ama size bu otelleri bulduk istediğiniz birine rezervasyonunuzu hemen yapalım ve tarafımzdan kaynaklanan sorun olduğu için aradaki farkıda almıyoruz diyebilirlerdi.Ama onlar bunların hiçbirini yapmadıkları gibi birde hala paramızın iadesini yapmıyorlar.Peki şimdi mutlu tatilimizi taraflarının sorumsuzluğu yüzünden yapamadığımız gibi birde gidemediğimiz tatilin parasını ödüyoruz.Biz daha ne kadar şikayet yazmalı ve onları aramalıyız?Yatırın artık paramı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön