09 Eylül 2013

Gezinomi.com Orta Avrupa Turu!

Gezinomi Sitesinden Kurban Bayramı için Orta Avrupa turu satın aldık ve ertesi günü arayıp yapmamız gereken başka bir şey olup olmadığını sorduk. Onlar da başvurunun alındığını sıkıntı olmadığını tura 2-3 gün kala bizi arayacaklarını söylediler. Ancak 3 gün sonra arayıp turun kalkmayacağını ve bizi başka bir tura alabileceklerini arada 50 Euro fark olduğunu söylediler. Ben de aynı fiyattan yapmaları gerektiğini bizim vize başvurusunu yaptığımızı ilettim.

Ancak indirim yapamayacaklarını kabul etmezsek iptal edeceklerini söylediler. Bu nasıl bir Müşteri Memnuniyet anlayışıdır?

Emre 3.095 Okunma

Cevaplar

  • Gezinomi.com Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti doğrultusunda konu tarafımızca incelenmiştir; Müşterimizin almış olduğu tur, satış sözleşmeye uygun olarak iptal edilmiş ve müşterimiz konuyla ilgili olarak önceden bilgilendirilmiştir. Bu durumda sözleşmeye bağlı olarak müşterimiz varsa ücret farkını karşılayarak farklı bir tur seçebilir ya da ücret iadesi talep edebilir. 09.09.2013 saat 12:00 ‘de müşteri ile irtibata geçilmiştir. Yapılan görüşme sonucunda müşterimiz alternatif bir tur seçmiş ve herhangi bir ücret farkı alınmamıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön