11 Şubat 2014

Gezinomi.com En Düşük Fiyat Garantisi Yanıltıcılığı!

Birkaç gün önce Tatilsepeti.com'da Nashira Resort Otel'de 09-14 Haziran 2014 tarihlerinde 5 gecelik rezervasyon için fiyat araştırdım. Söz konusu tarihler arasında deniz manzaralı çift kişilik oda toplam 1885 TL. idi. Gezinomi.com sitesinde ise 2135 TL. Fakat Gezinomi'de en düşük fiyat garantisi olduğu için paramı iade alabilirim düşüncesi ile çağrı merkezini aradım.

Gezinomi.com'dan Y*** bey otelle konuşup itiraz ettiklerini ve Tatilsepeti.com'a verilen fiyatı yükselttirdiklerini söyledi. "Bu nasıl bir iş, hani sizin en düşük fiyat garantisi sözünüz" diye sorduğumda "Tatilsepeti düşük satamaz" dedi. Böylelikle Gezinomi.com'un en düşük fiyat garantisi yanıltıcılığı ortaya çıktı.

Recep 3.533 Okunma

Cevaplar

  • Gezinomi.com Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Sayın Recep İzzet İ, Öncelikle geri bildiriminiz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.Gezinomi “En uygun fiyat garantisi” kapsamında satın almak istediğiniz tatilin fiyat farklılığı ile ilgili başvurunuz sonucunda söz konusu tesis fiyatları yetkililerimiz tarafından incelenerek bahsettiğiniz firmanın fiyatının hatalı olduğu ve tüketicileri yanlış yönlendirdiği tespit edilmiş ve düzeltilmesi için otel yetkilileriyle iletişime geçilmiştir. En uygun fiyat garantimiz kapsamında yer alan aradaki farkın iade edilmesi koşulu bu sebeple yerine getirilememiştir. Gezinomi olarak daima en uygun, en güncel fiyatlar ile en avantajlı tatil imkanlarını sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön