31 Temmuz 2013

Gezinet.net Paramı İade Etmiyor!

19.06.2013 tarihinde rezervasyon yaptırdım. Bir gün sonra rezervasyonu iptal ettirdim ancak birinci taksiti ödemek zorunda kaldım. Gezinet.net'i aradığımda en geç bir hafta içinde iade edileceği bildirildi. Yatmayınca yeniden aradım. Cuma yatmazsa pazartesi mutlaka hesabımda olacağı bildirildi.

Akşam hesabımı tekrar kontrol ettim yatmamış. Lütfen paramı yatırın! Bizleri mağdur etme hakkına sahip değilsiniz.

Nail 195 Okunma

Cevaplar

  • Gezinet.net Temsilcisi01 Aralık 2013

    Değerli Misafirimiz, Gezinet ailesi olarak, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına yeni bir yapılanma süreci yaşadık. Bu yapılanma ve yenilenme çalışmaları sırasında oluşan teknik sorunlar nedeniyle geciken iade işleminiz tamamlanmıştır. Bundan böyle Gezinet markası AZAKLIOĞLU GRUP bünyesinde yer almaktadır. İlk hedefimiz daha kapsamlı ve güvenli hizmetler sunmaya devam edip, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkileri departmanımız konu ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla; Gezinet.

  • Gezinet.net Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Sayın Nail Yılmaz, İadenizin gerçekleşmiş olduğu tarihlerde banka ve şube değişikliğimizden dolayı bir karışıklık yaşanmış olup talimatlarınız işleme geç alınmıştır. Gecikme için özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön