07 Ağustos 2014

Gezinet.net Ulaşım!

Gideceğim otel için Gezinet.net'ten otele kadar ulaşım olup olmadığını sorup, evet otele kadar otobüs bırakıyor cevabını alınca biletimi Gezinet.net'ten aldım. Bana Ulusoy'dan yer ayırttıklarını söylediler fakat bilet verilmedi. Gideceğim gün terminalde Ulusoy firmasına gidip koltuk numaramı öğrenmek istedim fakat ismimin kayıtlı olmadığını söylediler ve saat 23:59'da terminalde yanımda 10 yaşında çocukla kaldım.ve sabaha kadar o terminalde başka firmadan zar zor bulduğum biletle otelime gittim.

Bu mağduriyetimi söylemek için Gezinet.net müşteri ilişkilerini aradığımda yetkili kişi (E*** bey) doğru düzgün sorunumu dinlemedi, sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını söyleyip beni başından savmaya çalıştı...

Vasviye 1.177 Okunma

Cevaplar

  • Vasviye14 Ağustos 2014

    otobüs firması demek ki bana doğru söylememiş! hatayı benim üzerime atmaya çalışıyorsunuz fakat Bu olay olduktan iki gün sonra da otobüs firmasını aradığımda o zaman da bana aynı cevabı verip ismimin kayıtlı olmadığı söylendi. Ayrıca otobüs kalkış saatinde terminaldeydim, Hatta otobüs firmasından görevli arkadaşlara sorduğumda bana otobüsü bile gösterdiler ve -bu otobüs Antalya' ya gidiyor ama sizin isminiz yok dediler.Ve ben o otobüse binemedim.

  • Gezinet.net Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Misafirimiz Seyahatinizde Gezinet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetinize istinaden Aracınızın kalkacağı gün çağrı merkezimizle irtibata geçerek Esenlerden kalkan araca geç kalacağınızı ve aracın bekletilmesini rica etmişsiniz. Seyahat Danışmanı çalışanlarımız da aracı bekletme gibi bir durumlarının olmadığını belirterek bir sonraki durak olan Alibeyköy Otobüs terminaline yetişebilirseniz oradan araca dahil olabileceğinizin bilgisi verilmiştir. Tedarikçi otobüs şirketiyle biletinizin olmaması ile ilgili görüştüğümüzde 15-16 numaralı koltukların sizlere ait olduğunu ve araç hareket saatinde terminalde bulunmadığınız dan dolayı aracın hareket ettiğinin bilgisi alınmıştır. Bu konuyla ilgili Misafir ilişkileri departmanımızla görüşmüş ve misafir ilişkileri departmanımız da Biletlerinizin kopyalarını tarafınıza iletmişlerdir. Gezinet ile ilgili Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için "7/24" (0216) 288 03 03 numaralı telefonumuzdan veya [email protected] mail adresimizde misafir ilişkileri departmanımıza ulaşarak bilgi ve yardım alabilirsiniz. Tatilleriniz de görüşmek dileğiyle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön