24 Temmuz 2013

Gezinet.net Tatil İptalinde Paramı Kesti, İadesini Yapmadı!

Otel'de kalma tarihinden yaklaşık 2 ay önce, 3 Haziran 2013 tarihinden itibaren Antalya Kaş'ta bir otelde kalmak için Gezinet.net aracılığıyla tatil biletimi aldım. 4 kişi aldığım ve 4 gecelik kalma hakkını elde ettiğimiz otelde 1 gece kaldık ve 4 Haziran'da iptal ettirdim.

Bana telefonla aradığımda iptal sigortası yapmadıklarını söylemişlerdi. İptal ettirdiğim gün aradığımda ise sigortanız yok. 4 kişi 1 günlük daha keseceğiz dediler. Kalanı da 14 iş günü içerisinde yatıracağız dediler. 2 aya yakın oldu hem paramı kestiler halen de paramı hiç yatırmadılar. Aramalarımda sürekli tarih verdiler, şu tarihlerde yatacak diye.O tarihlerde de yatmadı. Bankayla sorun var dediler, onları suçladılar.

Sevil 167 Okunma

Cevaplar

  • Gezinet.net Temsilcisi01 Aralık 2013

    Değerli Misafirimiz, Gezinet ailesi olarak, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına yeni bir yapılanma süreci yaşadık. Bu yapılanma ve yenilenme çalışmaları sırasında oluşan teknik sorunlar nedeniyle geciken iade işleminiz tamamlanmıştır. Bundan böyle Gezinet markası AZAKLIOĞLU GRUP bünyesinde yer almaktadır. İlk hedefimiz daha kapsamlı ve güvenli hizmetler sunmaya devam edip, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkileri departmanımız konu ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla; Gezinet.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön