01 Ekim 2014

Gezinet.net Para İadem Üç Aydır Yapılmıyor!

Voucher rezervasyonuma ait tatil için otele gittim, kalacak odayı da gördükten sonra bu otelde kalamayacağımı gezinet.net yetkilisine bildirdim, yetkili kişi bana 1 gün kesintisi yapılarak ücretin iadesinin sağlanacağı bilgisini verdi,ulusal çapta bir firma olan gezi.net yetkilisine inanıp otelden ayrıldık.

3 ay oldu sayısız telefon müracaatlarıma cevap alamadım. Önümüz bayram ve bayram dönüşü gezi.net firmasını elimdeki tüm evrak ve şahit kişileri de beyan ederek hem tüketici heyetine hemde savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ayrıca twitter'dan ve kendi blog sayfamdan da kampanya başlatacağım 26852 takipçim var sanırım kamu oyunda bir neticeye ulaşır.

Bahadır 1.155 Okunma

Cevaplar

  • Gezinet.net Temsilcisi16 Ekim 2014

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Telefonda sizlere aktarılan bilgilere istinaden, yaşanmış olan karışıklıktan ötürü oluşan bu durum için üzüntümüzü belirtir, anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Sorun giderilmiş ve tarafınıza bilgilendirme yetkili departmanımız tarafından yapılmıştır. Tatilleriniz de Tekrar Görüşmek Dileği İle, Saygılarımızla. GEZİNET

  • Bahadır 14 Ekim 2014

    bana hiçbir şekilde dönülmedi halen bekliyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön