21 Haziran 2013

Gezinet.net İptal Edilen Tatil Paketinin Ücret İadesi!

Nisan ayında almış olduğumuz tatil paketini 21 Mayıs 2013'de iptal ettirdik, 14 iş günü içinde bedelin iadesini yapacaklarını belirtmelerine rağmen 1 ay geçmesine karşın iade gerçekleşmedi.
17 mayısta aradığımda bu hafta içinde iade ediyoruz dediler.

Bugün ayın 20'si hala gelişme yok. Bugün tekrar aradığımda önümüzdeki hafta iade edeceğiz dediler. Yaklaşık 2 ay önce tahsil edilen bedel almadığım bir hizmet karşılığı hala gezi. net'in inisiyatifinde ve kullanımındadır! Acilen iadesi gerekmektedir.

Özlem 148 Okunma

Cevaplar

  • Gezinet.net Temsilcisi01 Aralık 2013

    Değerli Misafirimiz, Gezinet ailesi olarak, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına yeni bir yapılanma süreci yaşadık. Bu yapılanma ve yenilenme çalışmaları sırasında oluşan teknik sorunlar nedeniyle geciken iade işleminiz tamamlanmıştır. Bundan böyle Gezinet markası AZAKLIOĞLU GRUP bünyesinde yer almaktadır. İlk hedefimiz daha kapsamlı ve güvenli hizmetler sunmaya devam edip, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkileri departmanımız konu ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla; Gezinet.

  • Gezinet.net Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın Özlem Özsoy, İadenizin gerçekleşmiş olduğu tarihlerde banka ve şube değişikliğimizden dolayı bir karışıklık yaşanmış olup talimatlarınız işleme geç alınmıştır. Gecikme için özür dileriz. Saygılarımızla,

  • Özlem 14 Temmuz 2013

    Ucret iademi alabildim ancak bu firmayi bir daha tercih etmem. Bedelin iadesini alana kadar oyalanma taktigi cok rahatsiz ediciydi.. defalarca qramasam daha ne kadar oyalayacaklardi bilmiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön