23 Mayıs 2013

Gezinet.net İade Edilmeyen Ücret!

Gezinet aracılığı ile 15 temmuz 2013 tarih giriş 21 temmuz 2013 çıkış olmak üzere iki odada da toplam 5 yetişkin 1 çocuk Naturland eko park otele rezervasyon yaptırdım. Rezervasyonlarımı 25 nisan 2013 tarihinde iptal ettirdim. Rezervasyon iptali garantisi altında iki odadan 60 tl keserek 14 iş günü içerisinde geri iade olacağı söylendi. Ancak yasal süre geçmesine rağmen ödeme yapılmadı. Bir haftadan bu yana görüştüğüm yetkililer muhasebeden bilgi alıp bana geri döneceklerini söylemelerine rağmen henüz bir geri dönüş olmadı.

Mağduriyetimin giderilmesini sabırla bekliyorum. Rezervasyon numaralarım 555653 bir tanesi 556654 diğeri.

Serkan 190 Okunma

Cevaplar

  • Gezinet.net Temsilcisi01 Aralık 2013

    Değerli Misafirimiz, Gezinet ailesi olarak, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına yeni bir yapılanma süreci yaşadık. Bu yapılanma ve yenilenme çalışmaları sırasında oluşan teknik sorunlar nedeniyle geciken iade işleminiz tamamlanmıştır. Bundan böyle Gezinet markası AZAKLIOĞLU GRUP bünyesinde yer almaktadır. İlk hedefimiz daha kapsamlı ve güvenli hizmetler sunmaya devam edip, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Müşteri ilişkileri departmanımız konu ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Saygılarımızla; Gezinet.

  • Gezinet.net Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Serkan Emir, Öncelikle yaşadıgınız problemi bizimle paylaştıgınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup iadeyle ilgili işlemleriniz 22 Mayıs 2013 itibariyle tamamlanmıştır. Yaşanan aksaklık dolayısı ile özür diler farklı bir kaydınızda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön