03 Ağustos 2016

Gezilog.com Ücret İadesi!

Haziran ayı başında yaptığım rezervasyonu erken rezervasyon güvence paketi kapsamında 01/07/2016 tarihinde iptal etmeme rağmen 01/08/2016 tarihi itibariyle hala ücret iadesi gerçekleşmediği gibi, 15 iş günün dolmasından sonra yolladığım hiçbir e-postaya cevap dönmediler. Yarım saattir 02**** numaralı telefondan müziklerini dinliyorum. Abartmıyorum yarım saat oldu. Bu kadar zaman içinde yanlış saymadıysam eğer 3 kişiyle görüştüm derdimi anlatırken "muhasebe daha iyi bilir" diye aktardılar ingilizce; "aradığınız kişi uygun değil" mesajı geldi yine başa döndük. Sonuncu personel de muhasebe değil operasyona aktarılmanız lazım dedi yarım saatin üzerine bir 11 dakikadır da onu bekliyorum.

Erdem 380 Okunma

Cevaplar

 • Erdem'in Teşekkür Mesajı08 Ağustos 2016

  Firma uzun uğraşlar sonucu iademi gerçekleştirmiştir. Teşekkürler. Fakat 1 Temmuz itibari ile gönderdiğim e-postayı görmeyerek ya da görmezden gelerek müşteriyi itham edici bir şekilde kendini aklamaya çalışması ahlaki değerlerle pek örtüşmemektedir.

 • Erdem 03 Ağustos 2016

  Aşağıdaki linkte 01.07.2016 17.25'te gelen dosyayı aynı saat 18.02'de ekiyle cevapladığım net olarak görünmektedir. Firmanın bir açıklama yapacağı halde müşteriyi suçlaması olayı daha da iğrenç hale getirmektedir. Http://hizliresim.com/3omGAA

 • Gezilog.com Temsilcisi03 Ağustos 2016

  Misafirin 01.07.2016 tarihinde mevcut rezervasyonunu iptal ettiği ve güvence paketi dahilinde kesintisiz iade alacağı doğrudur. Ancak misafirimizin belirtmeyi unuttuğu nokta şudur ki " iptal işleminin gerçekleşebilmesi için kendisine gönderilen iptal formunun eksiksiz ve zamanında göndermesi gerekliliğidir. Kendisine 01 Temmuz günü gönderilen iptal formunu ancak 29 Temmuz'da doldurup göndermiştir. İşlemlerinin başlamamasının ve iadesinin gecikmesinin yegane sebebi budur. 29 Temmuz'da gönderdiği maile istinaden işlemleri hızlı bir şekilde neticelendirilecek ve kendisine söz verilen iade yapılacaktır.

 • Erdem 03 Ağustos 2016

  Gezilog.com.tr ücret iadesinin bankaya bildirildiğini şu an bekleme aşamasında olduğunu söylüyor, bankam ise bekleyen bir iade durumunun gözükmediğini söylüyor. Enteresan bir durumla karşı karşıyayım.

 • Erdem 03 Ağustos 2016

  Ücret iadesi deyince insanın suratına telefon kapamayı neredeyse bütün müşteri temsilcileri yapıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön