18 Ağustos
#12436805

Gezgör Seyahat'ten Şikayetçiyim

Instagram'da Gezgör Seyahat adı altında kişilerden Bodrum otel konaklaması ulaşım dahil paket aldık. 09.08.2019 tarihinde saat 10.00'da Mecidiyeköy'den hareket edileceği söylendi. Otobüsün arıza yaptığı söylendi. Biz de olabilir insanlık halidir diyerek bizi 2 aktarmayla Bodrum'a ulaştırdılar. Dönüş için 14.08.2019 tarihinde saat 16:30'da yola çıkacağımız söylendi.


Otobüsün hareket edeceği yere vardığımızda Tatilino isimli tur şirketine ait otobüse verildiğimizi anladık. Bodrum'un yaklaşık 40 dereceyi bulan sıcağına bir de otobüsün arıza yapan kliması eklenince 5 saat boyunca klimasız yolculuk yapmak zorunda kaldık hadi biz büyükler neyse 7 yaşında bir çocuk bu duruma ne kadar dayanır sorarım size. Tur şirketinin sahibi ve yetkilisi H** B*** isimli şahsiyeti aradığımızda çocuğumun fenalık geçirdiğini söylediğimde birazda bağırarak tepki gösterdim karşılık olarak mahalle ağzıyla sen hayırdır gibi cümleler kurarak beni otobüsten attıracağını söyledi.


Daha sonra bunu duyan araç sorumlumuz A*** bey telefonu elimden kaparak sen kimi araçtan atıyorsun diyerek bu saygısız insana tepki gösterdi. Tek dertleri para olan karşısındaki insanı sadece para olarak gören ve insan hayatını hiçe sayan bu kişilerin bu işi yapmamaları için tüm hukuk yollarına başvuracağım.

Elif Elif 3.219 Okunma 2
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları