Getlolly.com

Getlolly.com

4 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Lolly neredeyse 1 yıl dolacak ama hala 50 TL ödememi yapmadı sözde Papara diye bir sisteme aktarım yaptım bekletip bekletip duruyor ve hiçbir mesajıma cevap vermiyor!

17 Eylül 2018

Aylar önce yaptığım ödeme talebi alındı, tutar bakiyemden düşüldü fakat ödeme asla yapılmadı. Aplikasyon içi mesajlarıma ve attığım e-postalara cevap vermiyorlar. Buradan da sonuç alamazsam BİMER'e yazacağım. Sistem alenen kumar üzerine kurulu ben bakiyemin tamamını sor…

01 Ağustos 2018

Arkadaşlar Lolly diye bir uygulama var. Soru cevap tarzında para kazanma imkanı vaat ediyorlar. Uygulama içi ek paketler almaya zorunlu tutuluyorsunuz ve asla size kazandığınız paranın ödemesini yapmıyorlar.

22 Temmuz 2018

Lolly uygulaması ile 50 TL ödeme kazandım. 6 ay oldu hala ödeme yapılmadı ve maillerime kimse cevap vermiyor.

23 Mayıs 2018

Berkan'ın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Kasım 2017

Getlolly.com 'dan 50 TL kazandım fakat 3 ay geçti üstünden hiçbir şekilde ödeme yapılmadı ve maillere geri dönüşte yapılmıyor. Papara diye bir yere üye yaptılar parayı alabilmem için ondan da sonuç çıkmadı. Hala ödeme için onay bekliyor diyor. Herhalde yalan oldu artık.

16 Kasım 2017

Lolly uygulaması ile 50 TL ödeme kazandım. 5 ay oldu hala ödeme yapılmadı ve maillerime kimse cevap vermiyor.

27 Ekim 2017

Bir an önce soruşturma başlatılması gerekli. Uygulamayı indirtip 1,5 yıldır haftada bir soru bile vermiyorlar. Bekleyin diyorlar. Ödemelere de şikayetlerde okuduğum kadarıyla el koyuyorlar.

29 Eylül 2017

Zor zahmet biriktirdiğim, hak ettiğim, hakkımda olan parayı sadece çekmek istedim. Düşüncem tabi ki 1 haftada hallolur idi fakat ödeme taleb…

25 Eylül 2017

Sık sorulan sorularda her ayın 2. haftasında ödeme yapılacağı söyleniyor fakat öyle olmadı. O kadar süre biriktiriyoruz fakat ne kadar beklememize rağmen onay gelmiyor.

18 Eylül 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları