Kurye Saygısızlığı Ve Getir'in Destek Vermesi

Fatma Fatma19 Haziran 13:16

Saat 11:40 Civarı sipariş verdim. Teslimatı 7 dakika civarı görünen siparişimin gelmemesi sebebiyle yaklaşık 20 dakika sonra aradım. Hava muhalefeti sebebiyle olduğu söylendi yağmurun sipariş verdikten 10 dakika sonra başladığını söyledim. 40 dakika sonra kurye üst güvenlikte olduğunu köpek olduğunu ve can güvenliği olmadığını gelip almamı söyledi. Birincisi sadece bina içerisinde güvenlik var ikincisi motosiklet ile gelemeyen kurye yürüyerek ürünü gelip almamı söyledi. 

Müşteri  Hizmetlerini aradım dün de sipariş verdiğimi ve Moto kurye ile geldiğini söyledim 15 20 dakika süren telefon görüşmeleri sonucu m. Temsilcisi dünkü kuryenin araç eşliğinde geldiğini söyledi böyle bir şey olmadığını dünkü kuryeyi arayıp aramadığını sordum. Lafı dolaştırdı fakat sıkıştırınca aramadığını söyledi saygısızlık yalan beyan bir de üstüne siparişinizi iptal edin demeleri. 

Araçla göndermelerini istedim ilk gönderemeyeceklerini söylediler tepki gösterdiğimde göndermeyi kabul ettiler. Sayelerinde yemek saatinde o günü yiyemediğim gibi anlamsız bir konu yüzünden 1 buçuk saat telefonda mesai yaptırdılar 30 TL lik siparişimi marketten 20 TL'ye alabilecekken sadece hizmete 10 TL para ödüyorken hizmete bakın. 

Getir internet sitenize lütfen buraya servisinizin olmadığını yazın. Motosiklet ile kuryenin can güvenliğini tehlikeye atamazlarmış peki dünkü kuryenizin canını neden tehlikeye attınız veya kuryelerinizin yolda giderken köpek ile karşılaşma ihtimali yok mu.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler