10 Ağustos
#12410170

Getir'in Promosyon Oyunu

Bugün getir adlı uygulamayı denemek için ilk defa telefonuma indirdim ve gerekli kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, tek sefere mahsus ilk kez sipariş verenler için 45 TL üzeri alışverişte 20 TL indirim li promosyonundan yararlanmak istedim. Yaklaşık 56 TL'lik bir sipariş verdim ve beklemeye başladım. Yaklaşık 15 dakika sonra siparişim belirttiğim konum ile adresim uyuşmadığı için iptal edildiğini uygulamadan öğrendim. Çok değerli firmaya soruyorum?


1. Bu tarz uygulamalarda adresinizi girip kaydettiğinizde konumunuz zaten adrese göre otomatik olarak belirler yazılımlarınız. Siz bu durumu özellikle sipariş iptal etmek maksadı ile uydurduğunuz çok belli oluyor.
2. Şimdi ben sizce ilk siparişimi vermiş mi oluyorum? Yani sipariş bana ulaşmadı ve iptal edildi ilk sipariş kategorisine mi giriyor şimdi? Gerekli işlemi yaptıktan sonra yukarıda belirttiğim promosyondan yararlanmak istedim tahmin edeceğiniz üzere promosyon benim içinde iptal edilmişti.


En sevmediğim şeydir bu... Büyük bir hevesle denemek için başlıyorsunuz 20 TL için yan yatıp çamura batıyorsunuz. Lütfen insanları aldatarak kendinize müşteri olarak gelmesini beklemeyiniz. İnsan en çok aldatılmaktan nefret eder. Seçtiğiniz pazarlama stratejisi yanlıştır ve etik değildir. Ya bu tarz şikayetleri çözünüz veyahut hizmet vermeyi bırakınız daha büyüklerine yol açmadan...

Salih Salih 1.871 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Salih'in Teşekkür Mesajı10 Ağustos

    Hızlı bir şekilde şikayetim giderildi teşekkür ederim...

Ziyaretçi Yorumları