21 Kasım 2018
Yorum Yap
#11178894

Getir'e Sipariş Veremiyorum

Son beş altı gündür Getir’e ulaşamıyorum. Siparişlerimi günün her saat aralığında vermeyi denedim. Gece üç, sabah altı, akşam üstü beş altı. Ne vakit olursa olsun yoğunluktan dolayı siparişinizi alamıyoruz, daha sonra deneyin yazısı çıkıyor ekranda. Ve Getir ile daha önce hiç yaşamamıştım böyle bir sıkıntı. Bulunduğumuz semte hizmet vermiyorlar sanırım artık. Ama bu sorun bizi çileden çıkarmaya başladı.


Müşteri Hizmetleri de yoğunluktan olduğunu söylüyor, fakat gecenin üçünde sabahın altısında nasıl bir yoğunluk olabilir anlamıyorum. Aynı dağıtım merkezinden sipariş veren arkadaşlarım hiç böyle bir sıkıntı yaşamadıklarını dile getiriyor. Bu bölge ile bir derdiniz mi var nedir bunun bir açıklamasını yapmanız gerekiyor artık.

Elif Elif 3.982 Okunma

Cevaplar

  • Elif28 Kasım 2018

    Hem sözlü hem yazılı şikayette bulunmama rağmen Getir’in bunu asla umursaması ve bir geri bildirim dahi yapmamaları beni hayrete düşürüyor. Yaklaşık iki haftadır bu şikayetim devam ediyor ve bir geri bildirim bile alamadım. Getir tam bir tok satıcıya dönüşmüş sanırım. Bundan sonra uygulamayı kullanmayacağım ve kimseye de tavsiye de bulunmayacağım. Ne kadar umrunuzda bilmiyorum ama bilginize.

Ziyaretçi Yorumları