Getir Paramı Geri Ödemiyor Kuponumu İptal Ediyor!

Umut Umut02 Ocak 14:08

Getir'den 31 Aralık tarihinde süzme yoğurt sipariş verdim. Siparişimin üstünden vakit geçtikten sonra arayarak yoğurdu getirmeyeceklerini söylediler. Online olarak ödemesini gerçekleştirmiştim zaten. Bunun üstüne de bu mağduriyet için bana hediye çeki verebileceklerini söylediler. Fakat yoğurdun ücreti yine de hesabımdan çekildi ve iade edilmedi.

Ben de satın almadığım bu ürüne neden ücret ödediğimi öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda, oradaki ilgili kişi H**bey, "biz zaten size yoğurt ücretinden fazla hediye çeki vermişiz daha ne istiyorsunuz? " gibi cümleler kurdu.

İnternette stok gözükmesine rağmen sipariş verip bekletildiğim ürün bana teslim edilmediği, o uygulamanın "tek" amacı olan alışveriş hizmetini bana sağlamadığı için "özür" amaçlı verilen hediye çekini iptal edeceğini söyledi. "Ortada bir mağduriyet yok, hediye çekinizi kullanın. Yoğurdun ücreti geri ödenemez prosedür böyle, ya da hediye çekini de iptal edelim" gibi cümlelerle iletişim devam etti.

Almadığım hizmetin ücretini kartımdan çekip, beni bekletip, hakkım olan hizmeti de vermediklerinden dolayı özür dilemek amaçlı verdikleri çeki, ürünün ücret iadesini isteyince iptal etmekten bahseden bu firmadan şikayetçiyim. Özür dilemek amaçlı verilen o çek farklı, satın almadığım ürünün ücretini ödemek ayrı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Umut 06 Ocak 00:54

Hala yoğurdumun ücreti iade edilmediği gibi, verilen kuponu da kullanamıyorum. Çünkü ne zaman sipariş vermek istesem app sorun veriyor. Yakın zamanda çözüme ulaşılmazsa başka yollara başvurmak zorunda kalacağım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler