Getir ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Getir Kendi Hatasını Müşteriye Ödetmeye Çalışan Marka

759görüntüleme
Deniz
Deniz 31 Ekim 2020 17:49

İlk yemek siparişimizi kendiliğinden iptal etti, tekrar sipariş vermemizi istedi. Verdik bu kez de Avrupa yakasındaki restoran şubesine atama yapmış. Restoran şubesi adresi bulamıyor haliyle. Aradıklarında alakasız bir lokasyonda olduğumuzu anlayıp siparişi iptal ettiler. 

Getir yetkilisi ise ısrarla siparişi yakındaki şubeye geçtiğini söylüyor. Adreste olmayacağız artık bu saatten sonra, diye iptal ettirdik. Restoran siparişi arkamızdan yine getirmiş. İptalden haberleri yokmuş da falan filan. Getir arayıp, mağdur ettik özür dileriz diyeceğine utanmadan hala para dileniyor! Hem siparişi 2 kere verdir, hem beklet üstüne bir de 3. Kez kendisi inisiyatif kullanıp sipariş geçsin bir de öyle bekletmeye kalksın, hem sinir harbi ve telefon trafiği yaşatsın, hem aç bıraksın bir de üstüne bizim sorunumuz değil, restoranın sistem hatası desin, ödül olarak para talep etsin!  

Getirin sorunu değilse biz neden Getir'den sipariş verdik? Neden direk restorandan sipariş etmedik? Mağduriyet tanzimini geçtik özür bile dilemiyor. Müşteri odaklılık sıfır. Fazla büyümenin verdiği şımarıklık buna denir. 

Deniz
Deniz31 Ekim 2020 18:36

Ayrıca iletisim bilgilerim restorana iletilmiş. Restoran ödeme talebi için arıyor. Bunun bir suç olduğunu sanırım Getir çalışanları bilmiyor.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler