Getir Kediye Vurup Kaçan Çalışan

Buse Buse1 hafta önce

Sesimi bir yerden duyurmak istiyorum ve bu şikayetimin de size bir şekilde ulaşacağını biliyorum. O yüzden her bir cümlemi dikkatle okumanızı rica ederim. Zira inizde az da olsa vicdan kırıntısı varsa okuyacağınız cümleler içinizi acıtabilir. 

Olay İstanbul- Kartal Karlıktepe Mah. Fahri Korutürk cad. Akademi Catering önünde 13.09.2020 tarihinde gerçekleşti. Saat 18.00 sularında eve yeni gelmiştim. Balkona çıktığımda bir kedinin kaza geçirmiş olduğunu gördüm ve belediyeyi arayarak çözüm bulmaya çalıştım. Kedinin yanına gidip saha ekiplerinin gelmesini beklerken oradaki çocuklarla konuşma şansım oldu, çünkü olay anına bizzat şahit olmuşlardı. Getir kuryesinin kediye çarpıp kenara bile koyma zahmetinde bulunmadan gittiğini öğrendim. Hayvanı gördüğümde bilinci yerinde değil gibiydi, boş bakıyordu, zaten başından darbe almıştı, ağzından kan geliyordu ve titriyordu. İnanın o halini gördüğümde ağlamadan duramadım. 

Bizzat şahit olmanızı çok isterdim, çünkü üzerinden 2 gün geçti kedinin gözleri hala aklımda. Çocuklar vuran kişi tekrardan gelip kediye baktığını söyledi ama orada can çekişmesine seyirci kalmış. Sanırım sizin kuryeleriniz de kaza geçirdiğinde yardım etmek yerine bizler de seyirci kalmalıymışız, yardım ederek hata etmişiz. Saha ekiplerinin gelmesiyle de geçen yarım saati göz önünde bulundurursak kedinin o süre boyunca nasıl acı çektiğini siz tahmin edin. Saha ekipleri kediyi götürdükten sonra Karlıktepe'de bulunan deponuza giderek o kişiyle konuşmak istedim. Bu konuyla ilgileneceklerini söylediler ama unutulup gittiğinden de adım kadar eminim. Ben unutmadım ve unutturmayacağım. 

Bu şikayeti böyle bir olay tekrar yaşanmasın, az da olsa bilinçlenmeniz, daha dikkatli olmanız ve duyarlı olmanız adına yazıyorum. Twitter üzerinden de size ulaştım, ancak gecenin 11'inde beni ararsanız iletişime geçememiş olmamız normal, dün özellikle sesimi çıkarmadım tekrardan arayacak mısınız diye ama tahmin ettiğim gibi bir daha da geri dönüş olmadı. Dua edin ki kedi ölmemiş ve tedavi altındaymış, eğer ölmüş olsaydı yapacaklarım sadece bu şikayeti yazmak olmazdı. Kocaman firma olmuşsunuz ama içinizde vicdan yok, yazık.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler