Toplam çözüm sayısı
..
Getir ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Av.gonca'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Getir Hayal Kırıklığına Uğrattı

1.959görüntüleme
Av.gonca
Av.gonca 1 hafta önce
ÇözüldüÇözüldü
Av.gonca'nın Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim mail iletmiştim mailden ulaştılar ve mağduriyetim giderildi. Bir daha olmamasını diliyorum ve gerekli aksiyonların alındığını sizlerden mail olarak bizzat talep ediyorum.”

Getir'den vermiş olduğum sipariş eksik geldi ve çözüm sağlanmadığı gibi ücret iadem eksik yattı. Yaşamış olduğum durumdan dolayı oldukça üzgünüm ve ne yazık ki gözümden düştünüz bir firma olarak. Olmayan ürün satışı sağlayıp insanları belirli kampanyalar sunup bir de ücret iadesi konusunda tam bir iade sağlamamamız yakışık almadı. Olmayan ürününün satışı yasal değildir. Satıştan kaldırılmalı  size güvenerek sipariş verilip ona göre kampanya seçilmektedir. 

Arkadaşlarınızla defalarca görüşme sağladım. Arkadaşlarınızın birbirinden haberi yok telefonda görüştüğümde eksik ürünleriniz gelecek dendi mesaj üzerinden görüşme sağladığımda hayır gelmeyecek dendi iademi istedim 20 TL tamam yapıyoruz dendi. Görüşme kayıtlarımız aşağıdaki gibi başka bir arkadaşınızla görüşme sağladığımda 20 TL ücret yatırın dediğimde tamam efendim, işleme alıyorum dedi ancak eksik ödeme yatmış. Arayıp eksik ürünler var deseydiniz iptal ettirecektim belki bir bilgilendirme yok insanları yanıltıyor ve değersiz hissettiriyorsunuz. 60 TL'ye 20 TL'ye indirim olmadı ürünlerim eksik geldi ve ürün bedelleri 21 TL olmasına rağmen bana 14 TL iade yattı. 

Neyin kesintisini yaptınız neyin kampanyasıydı? Bununla ilgili dilekçemi verdim. Yasal olarak işleme aldım. Bir tüketici olarak vermiş olduğunuz hizmet yasal değil. Benimle konuşan ve yanlış yönlendiren herkesten şikayetçiyim. Ayrıca 2 poşet olarak belirtmişsiniz ancak bana 1 poşet geldi poşet Türkiye’de 25 kuruştur. Bana acil dönüş yapılmasını istiyorum. Dönüş yapacağınız numaram 552935**. 

Av.gonca
Av.gonca1 hafta önce
Getir Hayal Kırıklığına Uğrattı

Yazışmaların devamı

Av.gonca
Av.gonca1 hafta önce

Teşekkür ederim mail iletmiştim mailden ulaştılar ve mağduriyetim giderildi. Bir daha olmamasını diliyorum ve gerekli aksiyonların alındığını sizlerden mail olarak bizzat talep ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler