Getir Geç Gelen Sipariş Ve Kuryenin Saygısızlığı!

Emrah Emrah14 Kasım 2020 17:37

13.11. Cuma akşamı kardeşimin Emlak Konut ıspartakule sitesinde bulunan adresinde misafir olarak bulunuyordum Getir şirketinden verdikleri siparişin saatlerce gecikmesi ve geçmesine rağmen eksik getirilmesinin ardından kardeşim müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatarak eksik siparişin tamamlanmasını istemiş ve Getir şirketi işleme aldığını söyleyerek eksik siparişi tamamlamak için yönlendirme yapmış fakat bu şikayetten sonra sipariş 2 saat sonra Getir kurye çalışanı F** N***  siparişi getirdi kardeşim siparişi getirdin ama biz yemeğimizi yedik şeklinde arkadaşa sitemde bulundu gelen arkadaş ilk önce ilk siparişe ben gelmedim diye yanıt verdi kardeşim ismini sorduğundan evet benim dedi niye yalan söylüyorsun şeklinde soru yöneltince ben ikinci sefere geldim eksik siparişi kapıya astım dedi kardeşim güvenlikli bir sitede oturduğu için arama kayıtlarına bakalım, sen beni hırsızlıkla itham ediyorsun şu an gel kayıtlara beraber bakalım dediği esnada Getir çalışanı F** N---  küfürlü cümlelerle siparişi kardeşimin suratına fırlatıp arkasını dönüp gittiği esnada apartman koridorunda kendisini durdurup konuşma şekline dikkat et sen hem hırsızlıkla itham edip hem küfür sözler sarf edemezsin diyerek arkadaşla sözlü münakaşadan sonra kendisini sinirlenerek asansöre doğru ittim ve binayı terk etmesini söyledim. 

Bu yalancı ve iftiracı çalışanınızın yaptığı terbiyesizlik yetmiyormuş gibi yalan ifadelerine devam ederek polis ile birlikte kapımıza tekrar gelindi ve bu arkadaşı dövdüğümüz yalanıyla gece gece hem bizleri hem memur arkadaşları uğraştırmıştır. İfade vermek için gittiğimiz Bahçeşehir Polis Merkezinde yanında bulunan depo müdür olarak bildiğimiz orta yaşlı bir arkadaş tahrik edici cümleler kurarak kendisine sataşmamız için zemin hazırlamaya çalışmıştır, bu tarz insanlar olmadığımız için sessiz bir şekilde ifade sıramızı beklerken arkadaşınız tahrik edici sözlere devam ederken polis merkezi komiseri kendisini kovmuştur. 

Bu yalan söyleyen  çalışanınıza en ufak darp durumu asla söz konusu değildir. Almış olduğu darp Cebir raporunda da darp olmadığı aşikardır. Eşlerimizin yanında bizleri küçük düşürerek hırsızlıkla itham eden bu arkadaş sizlerin kurumsal kimliğine zarar vermiştir. Getir uygulamasını çok sık kullanmamıza rağmen artık bir daha bu uygulamayı kullanmayacak ve bu çalışanınızın yapmış olduğu yalancılık, şikayet ve iftirası sonucu firmanızı bir müdahalesi ve yaptırımı olmaz ise firmanızı dava edeceğimizi buradan bildirmek isteriz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler