Getir Erimeye Yüz Tutan Dondurmalar

Hüseyin Hüseyin2 hafta önce

Getir uygulaması hızlı ve pratik olabileceğini düşündüğüm için hafta sonu yüklü bir dondurma siparişi verdim fakat gelen arkadaş dondurma için özel paket yerine direkt olarak poşete koymuş ve getirmiş kapıda da ürün sayısı fazla olduğu için buyurun adeti sayın hata olmasın dedi. Bende kapıda ürünleri sayarken dondurmaların yumuşamış olduğunu fark ettim, gelen arkadaş erime olmuş olabilir dedi bende evet ama detaylı kontrol sağlayamadım vakit kaybı olmasın dondurucuya koyayım dedim ve görevli kişi gitti.

Ürünleri dondurucuya koyarken hemen hemen hepsinin erimeye başlamış ve yumuşamış olduğunu fark ettim, müşteri hizmetlerini aramış olduğumda hemen yönlendirme yapacaklarını ilettiler ve mağduriyet için 10 TL bir sonraki alışveriş için tanımlayacaklarını ilettiler, gerçekten çok komik küçük çocuğun eline şeker verip susturmak gibi 10 TL gibi komik bir rakamla hem vaktimi aldılar hem de 2. Kez gelen arkadaş sert üslup ve asık suratla ürünleri özel ambalajında getirdi ve değiş tokuş yaptık ama in komik tarafı bu seferde hatalı ürün getirmişti.

Bu durumu belirttiğimde ise akşama getiririm dedi bende misafirliğe gideceğimi ilettim yarın getirin dedim ertesi gün öğlen doğru ürünü getirdiler, ürünlerden bazılarını yedim ama değişim yapılan ürünlerde de aynı bir şok yaşadım. Ürünler erimiş ve tekrar dondurulmuş gibi buzlanmış şekildeydi, ve dondurma değil buzlu dondurma yedim diyebilirim. Hem mağduriyetimi gidermeyen hem de sorunlu ürünler gönderen Getir uygulamasını bir daha kullanmamak en doğru karar olacaktır diyerek uygulamayı cihazımdan silip bu mecradan deneyimimi paylaşmak istedim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler