Getir Eksik Sipariş Ücret İadesi Ve Gelmeyen Siparişin Bedeli

Onur Onur1 ay önce

Getir firmasından Cumartesi akşamı saat 21:28de KFC siparişi verdim. Saat 22:00 da uygulamada ürünler teslim edildi bilgisi verildi ancak siparişim bana ulaşmadı. 22:02 de Getir Müşteri Hizmetlerini aradım yaklaşık 15dk bekledim o süre zarfında 22:13te KFC hala gelmeyince uygulamadan burgerillas'tan sipariş verdim KFC siparişimin teslimi 40dk yı geçmişti iptal oldu sanıp o sırada 22:15te müşteri hizmetlerine bağlandım. Önce KFC ile iletişime geçtiler ulaşamadıklarını belirttiler ve o anda siparişim geldi, tamam geldi sorun yok gecikmeyi de problem yapmıyorum deyip burgerillas siparişimin iptal edilmesini istedim. 22:17 idi saat ancak restoranla görüştüklerinde 2 dakika erisinde siparişimi hazır ettiklerini ve kuryenin de siparişi almaya gittiklerini söylediler maşallah çok hızlılar muazzam. Ben siparişimin iptal edilmesini istedim sonuçta 2dk geçmiş ancak getir bunu sağlayamadı ve iptal edemeyeceklerini söylediler akabinde bende siparişi istemediğimi belirtip iptal edilmesini istedim ve KFC den gelen yemeğimi yemeye başladım. KFC paketlerimi açtığımda 17₺ lik ürünün gelmediğini gördüm. Daha sonrasında burgerillas siparişim de gelmedi. Her ikisi içinde ayrı ayrı şikayet numarası oluşturdum ve 1 haftadır incelemede. Numaralar ise şu şekilde; 8069551, 8069600.

Şimdi soruyorum! Eksik gelen siparişimin iade bedeli için ben neden bekletiliyorum ve durumdan kimse rahatsız olmayıp beni arayıp özür dilemiyor!

Vermiş olduğum diğer sipariş içinde parasını ödememe rağmen neden siparişim bana getirilip siparişinizi getirdim ister misiniz diye sorulmuyor!

Çok hızlı ve kesin geri dönüş istiyorum! Yetkililer nerede?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Selçuk 4 hafta önce  

    Sana ürün eksikte olsa gelmiş bana oda gelmedi getir bir sinir getir

  • profile-icon Merve 1 ay önce  

    Benzerini bende yaşadım ve asla sipariş vermeyeceğim artık

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler