Getir ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sibel'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Getir Bayinin Konumu!

3.618görüntüleme
Sibel
Sibel 10 Ekim 2018 11:32

Maltepe Cihadiye mahallesinde bir apartmanın altında açılmış olan Getir bayinizden şikayetçiyim. Apartmanın önü araçlarımızı park etmek için müsait olmasına rağmen kendi motosiklet ve Doblo tipi araçlarını park etmesinden dolayı bütün park alanını kaplamış durumda. Gelecek araçlarına yer ayırmak için motosikletlerini enine park ediyorlar. Bir de bunun üzerine akşam tam çıkışı saatinde kamyonetlerini de ikinci şeride park ederek çift yön olan ve oldukça işlek olan trafiğin durmasına sebebiyet veriyorlar.

Bayide bulunan bir beyefendi geçenlerde bana ben 30 yıldır burada oturuyorum park ederim gibi kaba bir cevap verdi. Bayilerinizin lokasyonunu neye göre seçiyorsunuz? Yerinde denetim yapıyor musunuz? Bizim yaşam kalitemizi etkilemeye değecek kadar iyi hizmet veriyor olsaydınız bu ayrıntılara da dikkat ederdiniz diye düşünüyorum.

Telefonla ulaşmaya çalıştığım müşteri hizmetleriniz yarım saattir aynı jingle ile beni telefonda bekletiyor. Keşke biraz daha altyapı ve fizibilite çalışması yaparak bu işe girseydiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler