07 Kasım
#12923464

Getir Araçlar Ve Çalışan Personeliniz!

Değerli yöneticiler umarım dikkate alırsınız ve çözüm üretirsiniz
Bakırköy İncirli Caddesi bingül sokak no... : 4 te bulunan şubenizin sokağımızı ne hale getirdiğini görmenizi isterim hemen yanında no... :6 da oturuyorum ve bugüne kadar defalarca rica etmeme rağmen (en az 5-6 kere) araçlarını garaj girişlerine çekmekte ve giriş çıkışlarımızı zorlaştırmaktadırlar. 07/11/2019 tarihinde bu akşam yine bir aracınız garaj girişimizin önündeydi ve acilen giriş yapıp başka bir yere ulaşmam gerekirken sinirden delirmiş olarak ofislerine kadar gidip yetkili kim diye sordum '' F**bey '' dediler sıkıntıyı ' bu aracı buraya hangi personeliniz bıraktı ' diye sorduğumda (tabii ki defalarca rica ettim ama anlayan ve dinleyen ve en önemlisi '' özür dileyeceklerine '' orada çalışan 2 tane genç motorcu ya da personeliniz saygısızca (burası Bakırköy 20 yıldır buradayım burada böyle diye saygısız) '' ki ben 60 yaşındayım ve doğduğum evde oturmaktayım yani 60 yıllık Bakırköy'lüyüm) garaj girişine araba bırakılır mı? Diye sorduğumda (kaç dakikadır orada ne var bunda) gibi dahada saygısız bir soru soran personelinizden sonra sanırım sizlerde benim yerimde olsaydınız aynı tepkiyi hatta fazlasını gösterirdiniz... Gece geç saatlere kadar bir çok elemanınızın şakalaşmaları yüksek sesle küfürlü konuşmaları yetmiyormuş gibi bir de saygısızlıkları canımıza tak ettirdi.
Şikayetimin başında umarım dikkate alırsınız demiştim yineliyorum (1 tane dükkan tutarak bingül sokakta motorlar ve araçlarınızla 30 dairenin yerini zapt eden biriminizin acilen uyarılmasını ve kendilerine çeki düzen verilmesi konusunda yaptırımlarınızı bekler tarafıma yaptığınız icraatla ilgili bilgi verilmesini rica ederim.

Senol Senol 1.996 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Senol11 Kasım

    Uyarı şikayet rica fark etmiyor nasıl bir saygısız ekip kurduysanız nezaketsizlik saygısızlık vurdumduymazlık tam gaz devam insan kaynakları biriminiz çalışmıyor anlaşılan! Sadece para kananmak ve müşteri memnuniyeti ilk vazifenizse sizlere sadece yazıklar olsun diyorum ( şimdilik )

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler