Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bir Türlü Siparişi Kabul Etmeyen Getirmeyen Getir

profile
07 Haziran
203

Bir gündür siparişimi girmek için uğraşıyorum. Yoğunluk sebebiyle deniliyor. Promosyonda uygulamıyorum siparişimi, kurallar zaten o şekilde. Bir sattıkları marka un var, onu vermek istemiyorlar siparişimi. Bir türlü kabul ettiremiyorum, müşteri hizmetlerini arıyorum yoğunluk var deniliyor. Hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Dün geceden beri mi yoğunluk mu var, bir gündür uğraşıyorum bir türlü siparişimi giremiyorum. Neymiş suçum Sinangil ® unlarını sepetime eklemek? Getir bu unlar senin için bu kadar önemliyse o zaman sayfana girme, satmayacaksan insanları uğraştırma. Adın getir ama hiçbir şey getirmiyorsun. Dün geceden beri uğraşıyorum bir türlü siparişimi giremiyorum. Depo kapandı, sabah depo açılır açılmaz sepetimdeki siparişimi vermeye çalıştım, yine yoğunluk var deniliyor. Ya siparişimi beğenmiyorsun, bir gün boyunca hiç mi yoğunluk bitmiyor? Daha yeni açılır açılmaz sipariş giriyorum, gene yoğunluk deniliyor.

Benzer Şikayetler

Getir Kuryesi Siparişi Binaya Getirmiyor

profile
05 Temmuz
156

Bugün (05.07.2023) Getir'den vermiş olduğum sipariş, e*** isimli kuryenin Fakülte binasına giremeyeceğini belirtmesi üzerine beni arayarak iptal edildi. Fakülte Binası'nda güvenlik kuryelerin girişi ile ilgili herhangi bir sorun çıkarmazken ve daha önce de çeşitli kuryeler tarafından siparişlerimizi...

1

Getir Sistem Hatası Yüzünden Geçersiz Olan Kampanyası

profile
13 Haziran
555

9 Haziran akşamı sipariş girdikten sonra sistem sürekli yoğunluk hatası verdiğinden kampanyamı kullanmadım. Müşteri hizmetleri ile görüşmeye çalıştım 1 saat bağlanmadı fazladan para ödemek zorunda kaldım. Ciddi anlamda çok sinir oldum.

Getir Kampanya Kodumu Geri İstiyorum

profile
06 Mayıs
684

Getir firmasında 425 TL lik kampanya kodum vardı. Bu kodu üye girişi yapmadan girdiğim için kullanamıyorum, ürün seçip sepete ekleyebiliyorum ama siparişimi veremiyorum hiçbir işlem yapamıyorum sipariş tamamlamak için üye girişi istiyor ve giriş yapmadan devam etmiyor. Bunun için canlı destek hattın...

Getir Yapılmayan Para İadesi

profile
05 Mayıs
352

15.04.2023 tarihinde Getir üzerinden 89.52 TLlik yemek siparişi verdim. Sipariş verdiğim işletme siparişi onaylamadığı için sipariş iptal edildi, belirtilen tarihten beri param kartıma iade edilmedi. Paranın çıkışı var girişi yok. Getir de banka da paranın nerede olduğunu bilmiyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz