Genpa Servis Süresinde Yanıltıyorlar

Gürhan Gürhan16 Eylül 10:27

Servis süresinde yanıltıyorlar. Cihazımı basit bir onarım için bıraktım sadece hoparlöründen az ses geliyor dedim teslim alan arkadaşımız dışarıda bulamayacağımız bir malzemeyle temizlik yaptıklarını ve işlemin kısa sürdüğünü o gün biraz geç olduğu için yetişmeyeceğini ama ertesi gün muhtemelen alabileceğimizi söyledi ertesi gün hazır mı diye aradığımda cihazınız Gebze'de ki servise gitti 6.07 günden önce gelmez dedi tüm bankacılık işlemlerim o cihaza kayıtlı olduğu için ve İstanbul dışına çıkmayı planladığımı söyledim ve neden onay almadan gönderdiklerini sorduğunda o zaman cihazınızı geri çekelim bozuk halde kullanmaya devam edin dedi santralden bağlana bildiğiniz müşteri temsilcisi yardım ve anlayış sıfır otomatik bir makine gibi ve bizim kuralımız bu size uymuyorsa o sizin probleminiz gibi bir yaklaşımda bulundular. Açıkçası kanuni olarak böyle bir süreleri olabilir ama hizmet olarak daha iyi olmaları gerektiğini düşünüyorum.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Gürhan 1 ay önce

UPS isimle teslimat yapılan kişiyi paylaşıyor Genpa bizde yok diyor sonuç 21 gün süremiz var bekeleyeceksiniz dedi.

profile-icon Gürhan 18 Eylül 17:23

Bugün Apple cihazımı yenisi ile değiştirip kendilerine ilettiler fakat UPS ile Genpa arasında telefon buhar olmuş. Genpa bizde yok der UPS teslim olmuş der? 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Okan 16 Eylül 16:02  

  Cihazınızın modeli nedir acaba? Çünkü aynı problem benim cihazda da var.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Gürhan 16 Eylül 17:11  

  11 Pro ve aynı sorun X kullanırkende oldu Bir de muhtemelen telefonunuzu yenilenir diye sırıtarak telefonda söylüyor sanki bizim böyle bir beklentimiz varmış gibi zaten telefon tertemiz yepyeni, klasik bedavacı mantığı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler