18 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3249010

Genpa Servis Hizmet Kusuru!

10 günlük iPhone 16 GB Gold Plus cihazımı Genpa'ya götürdüm ürünün ses açma kapama tuşunun yanında ekranın yerine tam oturmadığı ve ekrana dokunduğunda çıt çıt diye bir ses geldiğini fark ettim yani kısacası fabrika hatası sorunu vardı ürünü Genpa yetkili servisine götürdüm ve kesinlikle ürünün içinin açılmaması ve ürünümün değişmesini istiyorum dememe rağmen telefonu açıp ekran tamiri yaparak bana geri vermeye çalışan Genpa yetkili servisini kınıyorum.

Serhat Serhat 509 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Serhat22 Mayıs 2015

    Başarı teknik servise verdiğim cihazın değişimi onaylandı... Bu konuda başarı teknik servise teşekkür ediyorum ancak aldığım cihaz da da sorun çıktı kamerası çalışmıyordu sözde sıfır cihaz Apple galiba kalitesini çookk bozmuş çookkk

  • Serhat18 Mayıs 2015

    Servis yetkilisinin ürün hatasını görmek için cihazı açması gerektiğini belirtti sorunun sıvı temasından kaynaklanabilir mantığıyla oysa sonuç olarak ne sıvı teması ne de darbeye rastlanmayan cihazda ekran sökülüp tekrar yerine takılmış ve sorun giderildi dendi bana oysa sıfır ürün 10 günlük olmasına rağmen fabrikanın hatası müşteri olarak bana fatura edilmek istendi... Tüketici hakkim olarak ürünün 1 ay ilk kullanım süresi olmasına rağmen herhangi fabrikasyon sorundan dolayı değişim hakkımın var olduğunu göz önünde bulundurarak bende telefonumu servisten almadım ve Apple ile görüştükten sonra Genpa başta olmak üzere Apple (tutumuna göre) tüketici mahkemesine giderek dava edeceğimden kesinlikle şüpheniz olmasın... .

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler