Genpa Para Odaklı Çalışıyor

Necdet Necdet10 Eylül 13:14

Daha 8 aylık cihazım hep var olan ama son aylarda iyice artan şebeke sorunu için yolladım. Kasa değil dediler kasa da içeride ana kartı eğmiş de... Yalandan sade ve sadece yazılım ile çözülecek ve mutlak çözüm olacakken yapmadılar ve eğer dediğimiz meblağ yatmaz ise diğer yazılım atmayız dediler. Garanti hikaye ve yalan. 8619*********24 emil numaralı cihazım şebeke sorunu yaşamamdan dolayı 08.09.2020 tarihimde Yurtiçi Kargo 301571235819 takip no ile Genpa Çankaya/İzmir e 47207** servis no ile kabul edildi. Sadece yazılım atılacak ve şebeke problemi ortanda kalkacaktı.

Bana gelen SMS de aynen yazılıyorum 47207** numaralı kaydınızla ilgili işlemlere başlamak için 992.17 TL teklif tutarının 15/09/2020 13:10 tarihine kadar yatırılmasını rica ederiz. Ödemenizi www.Genpa.com.tr üzerinden Kredi kartı ile sağlayabilir. Bunun üzerine firmayı aradım dedim ki sadece USB kablo ile bir yazılım atacaksınız adamlar bana kasa eğilmiş oradan ana kartı eğmiş hepsini değiştirecek diyor. Dedim buna gerek yok sadece yazılım atıp şebeke problemimi çözüp cihazımı yollayın dedim. 

Ana kartı değiştirip ödeme yapmaz işlem yapamayacaklarını söylediler zaten şebeke problemi vardı son zamanlarda iyice arttı ve kimse bana uzlaşamıyor dedim ama ne dediysem nafile illede para illede para garanti hikaye bir de kullanıcı hatası demezler mi? Telefon doğuştan sıkıntılı şebeke problemi vardı zaten yani garanti diye bir şey yok, ben boşuna Mi Store'den aldım al yurt dışı!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Necdet 18 Eylül 09:16

Hem Xiaomi hem de Genpa için iki ayrı şikayet yazdım iki firmanında yetkili/sorumlu veya cevap yazma müşteriye geri dönüş yapacak bir insan yok. Yeterince ciddiye almıyor. Ne bizi ne yorumlarımızı ne şikayetlerimizi iki firmada turkiye de Allah'a emanet tüm şikayetleri gören Xiaomi ve Genpa yetkilileri sadece okuyup veya bakıp geçiyorlar. Herhangi başka bir firma ile ilgili en ufak bir olumsuz şikayet yazın En geç 24 saat içerisinde hem bu platforma hem de aranarak yardımcı olunuyor. Urunu satıyor garanti adında hiçbir ise yaramayan bir evrak veriyor sonra cihaza ne olursa olsun seni sorumlu tutup para talep ediliyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler