27 Kasım 2018
#11205732

Genpa İade Yapmamak İçin Başvurduğu Yollar

Genpa garantisinde olan ürünümü Kasım ayın 7'sinde iade yapılacağı bilgisini verdi benden ilk başta kimlik fotokopi ve hesap numaramı istedi, bende istenildiği üzerine mail attım. Kontroller yapıldı cuma günü yapılacak dendi, cuma ödeme yok. Ertesi hafta aradım ve bu cuma yapılır dendi, cuma oldu ödeme yok. Ertesi hafta aradım maili bulamadılar. Sonra tekrar yolladım. Cuma oldu ve ödeme yok. Bu seferde faturayı istediler fatura gerekliyse gönderdiğim faturayı 2. ürün ile neden geri yolluyorsunuz? Sonra ürünün faturasının fotoğrafını yolladım.


Şimdi bir telefon geldi ve ilk başta fatura adı hesapla uyuşmuyor dendi ben de iyi bakmalarını şaka mı yapıyorsunuz diye ilettim kontrol ettiler tam 3dk bekledim. Denilen fotoğraf net değilmiş sayılar okunmuyormuş, fotoğrafı buraya yüklüyorum ve siz bu duruma şahit olun ve Genpa garantisinde olan hiçbir şeyi almamak lazım.


Fotoğrafta ki rakamları okuyamayan arkadaş lütfen en yakın hastaneden randevu alsın kendi için! Garanti de 1 ay bekledi, şimdi de geri ödemesini bekliyoruz 1 ay olmasını. Yazıklar olsun.

Selman Selman 1.087 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selman27 Kasım 2018

    4496410 Servis numarası.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler