01 Ağustos 2013

Genpa Değişim Cihazında Sorun Var!

Benim telefon geldi iPhone 4 cihazı değiştirdiler . Ama ancak aynı problem bunda da var . Arkadaşımın telefonuyla yan yana koyduğumuzda onun ekran ışığı netliği maviliği benimkinden daha değişik . Benimki yanında soluk kalıyor .

Hani duvar kağıtlarına giriyorsunuz, orada mavi bir dalgalanmalı duvar kağıdı var, ikimizde onu seçiyoruz yan yana koyuyoruz , onun ki daha mavi canlı benimki soluk mavi oluyor . Birde yukarıdaki gölgede ışığı sarımsı gösteriyor . Arkadaşım ki net koyu mavi ve canlı duruyor. Nasıl bir şey bu ya . Bir de ayarlara girdiğinizde yukarıdaki ayarlar menüsündeki mavilik benimki soluk, onunki canlı mavi gösteriyor . Genpa çözüm istiyorum.

Hasan 174 Okunma

Cevaplar

 • Hasan26 Ağustos 2013

  Yani arkadasımın cihazı daha net derken daha beyaz ısıgı ve daha mavi koyu mavi yani benm cihazım ise yanında sarımsı duruyor bide maviligi acık mavi duruyo bide ısınma promlemi var gönderdim ben genpaya benim ürünümle ilgilenirseniz problemleri çözerseniz cok memnun olurum saygılar..

 • Hasan26 Ağustos 2013

  Telfonumu gönderdim servise 1-2 güne ulaşır size lütfen ekran sarı promlemi var birde ısınma promlemi sarzdayken en parlak ısıkta ısınıyor baya şarz aletide cok ısınıyor gönderdim işarz aletinide lütfen bi çare bulup bu sorunların giderilmesini istiyorummm ,

 • Hasan24 Ağustos 2013

  Yaa bunu genpa bilerek mi yapıyor bizimi o

 • Genpa Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Merhaba, Ürün tekrar incelenmek üzere servise istenmiştir.

 • Hasan15 Ağustos 2013

  Hiç memnun degilim genpadan

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön